Arka od wczoraj przygotowuje się do niedzielnego wyjazdowego meczu ze Śląskiem Wrocław (19.11 o 15:30). Do kolegów z drużyny dołączył dziś Rafał Siemaszko. "Siema" (6 goli w 18 meczach we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie) ucierpiał w pierwszej połowie derbów Trójmiasta i nie pojawił się na boisku po przerwie. Ostatnio trenował indywidualnie.

Do reszty drużyny dołączył już wracający ze zgrupowania kadry U-20 Michał Żebrakowski, a brakowało jeszcze przebywających na zgrupowaniach swoich reprezentacji Pavelsa Steinborsa (w poniedziałek na ławce rezerwowych w wyjazdowym meczu Łotwy z Kosowem) i Luki Zarandii (90 minut w dzisiejszym meczu U-21 Gruzja - Litwa).

Z pierwszym zespołem trenowali zawodnicy rezerw i drużyn juniorskich - Norbert Hołtyn, Fabian Lengiewicz, Kacper KrzepiszMichał Molenda.