Terminarz II Liga - grupa wschodnia Sezon 2010/2011

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Motor Lublin
Resovia Rzeszów
11:00 | 31.07.2010
1100
Start Otwock
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
15:00 | 31.07.2010
250
Ruch Wysokie Mazowieckie
Wisła Płock
17:00 | 31.07.2010
300
Jeziorak Iława
Okocimski Brzesko
17:00 | 31.07.2010
900
Wigry Suwałki
GLKS Nadarzyn
17:00 | 31.07.2010
800
Stal Rzeszów
Znicz Pruszków
18:00 | 31.07.2010
500
Pelikan Łowicz
Olimpia Elbląg
11:15 | 01.08.2010
1000
Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn
17:00 | 11.08.2010
600
Sokół Sokółka
Stal Stalowa Wola
16:30 | 08.09.2010
200

2 Kolejka

Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie
18:00 | 06.08.2010
250
Stomil Olsztyn
Pelikan Łowicz
17:00 | 07.08.2010
1500
Resovia Rzeszów
Sokół Sokółka
17:00 | 07.08.2010
1100
Wisła Płock
Jeziorak Iława
18:00 | 07.08.2010
1200
Olimpia Elbląg
Start Otwock
18:00 | 07.08.2010
826
Wigry Suwałki
Znicz Pruszków
17:00 | 08.08.2010
600
Okocimski Brzesko
Stal Rzeszów
17:00 | 08.08.2010
800
GLKS Nadarzyn
Motor Lublin
17:00 | 08.08.2010
400
Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice
16:00 | 15.09.2010
1000

3 Kolejka

Sokół Sokółka
GLKS Nadarzyn
17:00 | 14.08.2010
800
Jeziorak Iława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 14.08.2010
900
Wigry Suwałki
Motor Lublin
17:00 | 14.08.2010
400
Resovia Rzeszów
Puszcza Niepołomice
17:00 | 14.08.2010
1000
Start Otwock
Stomil Olsztyn
17:30 | 14.08.2010
250
Stal Rzeszów
Wisła Płock
18:00 | 14.08.2010
700
Znicz Pruszków
Okocimski Brzesko
18:00 | 14.08.2010
700
Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola
11:15 | 15.08.2010
800
Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Elbląg
17:00 | 15.08.2010
100

4 Kolejka

Wigry Suwałki
Okocimski Brzesko
17:00 | 18.08.2010
600
Olimpia Elbląg
Jeziorak Iława
17:00 | 18.08.2010
1383
Stomil Olsztyn
Ruch Wysokie Mazowieckie
17:00 | 18.08.2010
1100
Stal Stalowa Wola
Start Otwock
17:00 | 18.08.2010
1000
Resovia Rzeszów
Pelikan Łowicz
17:00 | 18.08.2010
1000
GLKS Nadarzyn
Puszcza Niepołomice
17:00 | 18.08.2010
250
Wisła Płock
Znicz Pruszków
18:00 | 18.08.2010
1000
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Rzeszów
19:00 | 18.08.2010
300
Motor Lublin
Sokół Sokółka
16:00 | 15.09.2010
500

5 Kolejka

Puszcza Niepołomice
Motor Lublin
17:00 | 21.08.2010
400
Jeziorak Iława
Stomil Olsztyn
17:00 | 21.08.2010
2500
Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg
17:00 | 21.08.2010
1500
Okocimski Brzesko
Wisła Płock
17:00 | 21.08.2010
500
Znicz Pruszków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
19:30 | 21.08.2010
1000
Pelikan Łowicz
GLKS Nadarzyn
11:15 | 22.08.2010
900
Ruch Wysokie Mazowieckie
Stal Stalowa Wola
16:00 | 22.08.2010
400
Start Otwock
Resovia Rzeszów
17:00 | 22.08.2010
500
Wigry Suwałki
Sokół Sokółka
17:00 | 22.08.2010
500

6 Kolejka

Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków
17:00 | 28.08.2010
800
Stomil Olsztyn
Stal Rzeszów
17:00 | 28.08.2010
1500
Stal Stalowa Wola
Jeziorak Iława
17:00 | 28.08.2010
700
Resovia Rzeszów
Ruch Wysokie Mazowieckie
17:00 | 28.08.2010
1000
Sokół Sokółka
Puszcza Niepołomice
17:00 | 28.08.2010
400
Motor Lublin
Pelikan Łowicz
17:15 | 28.08.2010
1000
Wigry Suwałki
Wisła Płock
17:00 | 29.08.2010
500
GLKS Nadarzyn
Start Otwock
17:00 | 29.08.2010
350
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Okocimski Brzesko
19:00 | 29.08.2010
300

7 Kolejka

Jeziorak Iława
Resovia Rzeszów
17:00 | 01.09.2010
1000
Wisła Płock
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
18:00 | 03.09.2010
1000
Okocimski Brzesko
Olimpia Elbląg
16:00 | 04.09.2010
450
Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice
16:00 | 04.09.2010
600
Start Otwock
Motor Lublin
17:00 | 04.09.2010
400
Pelikan Łowicz
Sokół Sokółka
11:15 | 05.09.2010
800
Ruch Wysokie Mazowieckie
GLKS Nadarzyn
16:00 | 05.09.2010
200
Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola
16:00 | 05.09.2010
2000
Znicz Pruszków
Stomil Olsztyn
16:00 | 05.09.2010
1000

8 Kolejka

Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
16:00 | 11.09.2010
500
Olimpia Elbląg
Wisła Płock
16:00 | 11.09.2010
1800
Stomil Olsztyn
Okocimski Brzesko
16:00 | 11.09.2010
1000
Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków
16:00 | 11.09.2010
900
GLKS Nadarzyn
Jeziorak Iława
16:00 | 11.09.2010
Motor Lublin
Ruch Wysokie Mazowieckie
16:00 | 11.09.2010
700
Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów
16:00 | 12.09.2010
4300
Sokół Sokółka
Start Otwock
16:00 | 12.09.2010
250
Puszcza Niepołomice
Pelikan Łowicz
16:00 | 12.09.2010
400

9 Kolejka

Znicz Pruszków
Resovia Rzeszów
19:00 | 17.09.2010
500
Wigry Suwałki
Pelikan Łowicz
15:00 | 18.09.2010
250
Jeziorak Iława
Motor Lublin
16:00 | 18.09.2010
1200
Stal Rzeszów
GLKS Nadarzyn
16:00 | 18.09.2010
800
Okocimski Brzesko
Stal Stalowa Wola
16:00 | 18.09.2010
600
Start Otwock
Puszcza Niepołomice
16:30 | 18.09.2010
400
Wisła Płock
Stomil Olsztyn
18:00 | 18.09.2010
1000
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Elbląg
18:00 | 18.09.2010
300
Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Sokółka
15:00 | 19.09.2010
400

10 Kolejka

Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg
15:00 | 25.09.2010
200
Stal Stalowa Wola
Wisła Płock
16:00 | 25.09.2010
2000
Resovia Rzeszów
Okocimski Brzesko
16:00 | 25.09.2010
700
Motor Lublin
Stal Rzeszów
16:00 | 25.09.2010
600
Sokół Sokółka
Jeziorak Iława
16:00 | 25.09.2010
250
Puszcza Niepołomice
Ruch Wysokie Mazowieckie
16:00 | 25.09.2010
250
Pelikan Łowicz
Start Otwock
11:15 | 26.09.2010
1000
Stomil Olsztyn
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
16:00 | 26.09.2010
1500
GLKS Nadarzyn
Znicz Pruszków
16:00 | 26.09.2010
1000

11 Kolejka

Stal Rzeszów
Sokół Sokółka
15:00 | 02.10.2010
900
Jeziorak Iława
Puszcza Niepołomice
16:00 | 02.10.2010
600
Olimpia Elbląg
Stomil Olsztyn
16:00 | 02.10.2010
3000
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Stalowa Wola
17:00 | 02.10.2010
150
Wisła Płock
Resovia Rzeszów
18:00 | 02.10.2010
800
Wigry Suwałki
Start Otwock
14:00 | 03.10.2010
200
Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz
15:00 | 03.10.2010
60
Okocimski Brzesko
GLKS Nadarzyn
15:00 | 03.10.2010
400
Znicz Pruszków
Motor Lublin
18:00 | 03.10.2010
600

12 Kolejka

Start Otwock
Ruch Wysokie Mazowieckie
12:00 | 09.10.2010
300
Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn
14:00 | 09.10.2010
300
Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg
15:00 | 09.10.2010
2500
Resovia Rzeszów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
15:00 | 09.10.2010
1000
Motor Lublin
Okocimski Brzesko
15:00 | 09.10.2010
1000
Sokół Sokółka
Znicz Pruszków
15:00 | 09.10.2010
200
Puszcza Niepołomice
Stal Rzeszów
15:00 | 09.10.2010
400
Pelikan Łowicz
Jeziorak Iława
11:15 | 10.10.2010
1000
GLKS Nadarzyn
Wisła Płock
15:00 | 10.10.2010
270

13 Kolejka

Olimpia Elbląg
Resovia Rzeszów
15:00 | 16.10.2010
800
Stomil Olsztyn
Stal Stalowa Wola
15:00 | 16.10.2010
1700
Jeziorak Iława
Start Otwock
15:00 | 16.10.2010
700
Okocimski Brzesko
Sokół Sokółka
15:00 | 16.10.2010
400
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GLKS Nadarzyn
17:00 | 16.10.2010
250
Wisła Płock
Motor Lublin
17:00 | 16.10.2010
300
Ruch Wysokie Mazowieckie
Wigry Suwałki
14:00 | 17.10.2010
400
Stal Rzeszów
Pelikan Łowicz
14:00 | 17.10.2010
1600
Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice
18:00 | 17.10.2010
700

14 Kolejka

Wigry Suwałki
Stal Stalowa Wola
14:15 | 29.09.2010
150
Start Otwock
Stal Rzeszów
12:00 | 23.10.2010
400
Resovia Rzeszów
Stomil Olsztyn
14:00 | 23.10.2010
600
Motor Lublin
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
14:00 | 23.10.2010
350
Puszcza Niepołomice
Okocimski Brzesko
14:00 | 23.10.2010
300
Sokół Sokółka
Wisła Płock
15:00 | 23.10.2010
300
Pelikan Łowicz
Znicz Pruszków
11:15 | 24.10.2010
700
GLKS Nadarzyn
Olimpia Elbląg
14:00 | 24.10.2010
300
Ruch Wysokie Mazowieckie
Jeziorak Iława
14:00 | 24.10.2010
150

15 Kolejka

Jeziorak Iława
Wigry Suwałki
14:00 | 30.10.2010
900
Stal Rzeszów
Ruch Wysokie Mazowieckie
14:00 | 30.10.2010
600
Okocimski Brzesko
Pelikan Łowicz
14:00 | 30.10.2010
400
Olimpia Elbląg
Motor Lublin
14:00 | 30.10.2010
1400
Stomil Olsztyn
GLKS Nadarzyn
14:00 | 30.10.2010
1000
Stal Stalowa Wola
Resovia Rzeszów
14:00 | 30.10.2010
3000
Wisła Płock
Puszcza Niepołomice
17:00 | 30.10.2010
700
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Sokółka
17:00 | 30.10.2010
175
Znicz Pruszków
Start Otwock
18:00 | 30.10.2010
600

16 Kolejka

Motor Lublin
Stomil Olsztyn
12:00 | 06.11.2010
600
Start Otwock
Okocimski Brzesko
12:00 | 06.11.2010
200
Resovia Rzeszów
Wigry Suwałki
12:00 | 06.11.2010
1100
Sokół Sokółka
Olimpia Elbląg
13:00 | 06.11.2010
100
Pelikan Łowicz
Wisła Płock
11:15 | 07.11.2010
1650
GLKS Nadarzyn
Stal Stalowa Wola
13:00 | 07.11.2010
300
Puszcza Niepołomice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
13:00 | 07.11.2010
300
Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Pruszków
13:00 | 07.11.2010
200
Jeziorak Iława
Stal Rzeszów
13:00 | 07.11.2010
700

17 Kolejka

Olimpia Elbląg
Puszcza Niepołomice
13:00 | 13.11.2010
700
Stomil Olsztyn
Sokół Sokółka
13:00 | 13.11.2010
700
Stal Stalowa Wola
Motor Lublin
13:00 | 13.11.2010
3000
Resovia Rzeszów
GLKS Nadarzyn
13:00 | 13.11.2010
1600
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz
17:00 | 13.11.2010
100
Znicz Pruszków
Jeziorak Iława
18:00 | 13.11.2010
450
Stal Rzeszów
Wigry Suwałki
11:00 | 14.11.2010
1000
Okocimski Brzesko
Ruch Wysokie Mazowieckie
13:00 | 14.11.2010
400
Wisła Płock
Start Otwock
15:00 | 14.11.2010
700

18 Kolejka

GLKS Nadarzyn
Wigry Suwałki
16:00 | 06.04.2011
100
Resovia Rzeszów
Motor Lublin
16:00 | 06.04.2011
1600
Stal Stalowa Wola
Sokół Sokółka
16:00 | 06.04.2011
500
Olimpia Elbląg
Pelikan Łowicz
16:00 | 06.04.2011
750
Okocimski Brzesko
Jeziorak Iława
16:00 | 06.04.2011
300
Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice
17:00 | 06.04.2011
1500
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Start Otwock
18:00 | 06.04.2011
150
Wisła Płock
Ruch Wysokie Mazowieckie
18:30 | 06.04.2011
700
Znicz Pruszków
Stal Rzeszów
19:00 | 06.04.2011
350

19 Kolejka

Start Otwock
Olimpia Elbląg
13:00 | 12.03.2011
1000
Sokół Sokółka
Resovia Rzeszów
15:00 | 12.03.2011
400
Znicz Pruszków
Wigry Suwałki
17:30 | 12.03.2011
700
Pelikan Łowicz
Stomil Olsztyn
11:15 | 13.03.2011
900
Jeziorak Iława
3:0
(walkower)
Wisła Płock
14:00 | 13.03.2011
2800
Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola
15:30 | 13.03.2011
800
Stal Rzeszów
Okocimski Brzesko
16:00 | 13.04.2011
500
Ruch Wysokie Mazowieckie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
16:00 | 13.04.2011
Motor Lublin
GLKS Nadarzyn
16:00 | 13.04.2011
600

20 Kolejka

Wisła Płock
Stal Rzeszów
18:30 | 18.03.2011
1000
GLKS Nadarzyn
Sokół Sokółka
13:00 | 19.03.2011
100
Stomil Olsztyn
Start Otwock
13:00 | 19.03.2011
1500
Motor Lublin
Wigry Suwałki
14:00 | 19.03.2011
400
Puszcza Niepołomice
Resovia Rzeszów
14:00 | 19.03.2011
1200
Stal Stalowa Wola
Pelikan Łowicz
15:00 | 19.03.2011
1000
Olimpia Elbląg
Ruch Wysokie Mazowieckie
15:00 | 19.03.2011
1200
Okocimski Brzesko
Znicz Pruszków
15:00 | 19.03.2011
400
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jeziorak Iława
16:00 | 19.03.2011
350

21 Kolejka

Start Otwock
Stal Stalowa Wola
13:00 | 26.03.2011
300
Okocimski Brzesko
Wigry Suwałki
15:00 | 26.03.2011
250
Stal Rzeszów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
15:00 | 26.03.2011
400
Jeziorak Iława
Olimpia Elbląg
15:00 | 26.03.2011
2200
Sokół Sokółka
Motor Lublin
15:00 | 26.03.2011
100
Pelikan Łowicz
Resovia Rzeszów
11:30 | 27.03.2011
700
Znicz Pruszków
Wisła Płock
12:00 | 27.03.2011
800
Ruch Wysokie Mazowieckie
Stomil Olsztyn
14:00 | 27.03.2011
150
Puszcza Niepołomice
GLKS Nadarzyn
16:00 | 27.03.2011
500

22 Kolejka

GLKS Nadarzyn
Pelikan Łowicz
13:00 | 02.04.2011
80
Motor Lublin
Puszcza Niepołomice
14:00 | 02.04.2011
400
Resovia Rzeszów
Start Otwock
15:00 | 02.04.2011
1400
Stomil Olsztyn
Jeziorak Iława
15:00 | 02.04.2011
3000
Sokół Sokółka
Wigry Suwałki
16:00 | 02.04.2011
300
Stal Stalowa Wola
Ruch Wysokie Mazowieckie
16:00 | 02.04.2011
1200
Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów
16:00 | 02.04.2011
1750
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Pruszków
16:00 | 02.04.2011
500
Wisła Płock
Okocimski Brzesko
16:00 | 02.04.2011
1000

23 Kolejka

Start Otwock
GLKS Nadarzyn
14:00 | 09.04.2011
250
Stal Rzeszów
Stomil Olsztyn
15:00 | 09.04.2011
600
Okocimski Brzesko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
16:00 | 09.04.2011
400
Jeziorak Iława
Stal Stalowa Wola
16:00 | 09.04.2011
900
Wisła Płock
Wigry Suwałki
19:00 | 09.04.2011
800
Pelikan Łowicz
Motor Lublin
11:15 | 10.04.2011
900
Ruch Wysokie Mazowieckie
Resovia Rzeszów
15:00 | 10.04.2011
100
Puszcza Niepołomice
Sokół Sokółka
16:00 | 10.04.2011
250
Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg
18:00 | 10.04.2011
750

24 Kolejka

Motor Lublin
Start Otwock
14:00 | 16.04.2011
600
GLKS Nadarzyn
Ruch Wysokie Mazowieckie
14:30 | 16.04.2011
200
Stomil Olsztyn
Znicz Pruszków
15:00 | 16.04.2011
1500
Sokół Sokółka
Pelikan Łowicz
16:00 | 16.04.2011
200
Resovia Rzeszów
Jeziorak Iława
16:00 | 16.04.2011
950
Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów
16:00 | 16.04.2011
2000
Olimpia Elbląg
Okocimski Brzesko
16:00 | 16.04.2011
1700
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wisła Płock
16:00 | 16.04.2011
250
Puszcza Niepołomice
Wigry Suwałki
16:00 | 17.04.2011
400

25 Kolejka

Start Otwock
Sokół Sokółka
16:00 | 21.04.2011
250
Ruch Wysokie Mazowieckie
Motor Lublin
15:30 | 22.04.2011
200
Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola
19:00 | 22.04.2011
600
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
11:00 | 23.04.2011
2500
Okocimski Brzesko
Stomil Olsztyn
13:00 | 23.04.2011
600
Pelikan Łowicz
Puszcza Niepołomice
14:00 | 23.04.2011
600
Wisła Płock
Olimpia Elbląg
14:30 | 23.04.2011
4500
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wigry Suwałki
15:00 | 23.04.2011
150
Jeziorak Iława
GLKS Nadarzyn
16:00 | 23.04.2011
1000

26 Kolejka

Motor Lublin
Jeziorak Iława
15:00 | 30.04.2011
850
GLKS Nadarzyn
Stal Rzeszów
15:00 | 30.04.2011
250
Sokół Sokółka
Ruch Wysokie Mazowieckie
16:00 | 30.04.2011
300
Resovia Rzeszów
Znicz Pruszków
16:00 | 30.04.2011
900
Stal Stalowa Wola
Okocimski Brzesko
17:00 | 30.04.2011
1200
Stomil Olsztyn
Wisła Płock
17:00 | 30.04.2011
1800
Olimpia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 30.04.2011
1600
Pelikan Łowicz
Wigry Suwałki
15:00 | 01.05.2011
400
Puszcza Niepołomice
Start Otwock
17:00 | 01.05.2011
250

27 Kolejka

Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stomil Olsztyn
18:00 | 06.05.2011
400
Start Otwock
Pelikan Łowicz
15:00 | 07.05.2011
250
Wisła Płock
Stal Stalowa Wola
16:00 | 07.05.2011
2300
Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki
17:00 | 07.05.2011
1500
Okocimski Brzesko
Resovia Rzeszów
17:00 | 07.05.2011
600
Stal Rzeszów
Motor Lublin
17:00 | 07.05.2011
700
Jeziorak Iława
Sokół Sokółka
17:00 | 07.05.2011
700
Znicz Pruszków
GLKS Nadarzyn
18:00 | 07.05.2011
800
Ruch Wysokie Mazowieckie
Puszcza Niepołomice
16:00 | 08.05.2011
100

28 Kolejka

GLKS Nadarzyn
Okocimski Brzesko
15:30 | 11.05.2011
50
Start Otwock
Wigry Suwałki
16:00 | 11.05.2011
300
Motor Lublin
Znicz Pruszków
16:00 | 11.05.2011
300
Pelikan Łowicz
Ruch Wysokie Mazowieckie
17:00 | 11.05.2011
300
Puszcza Niepołomice
Jeziorak Iława
17:00 | 11.05.2011
250
Sokół Sokółka
Stal Rzeszów
17:00 | 11.05.2011
200
Resovia Rzeszów
Wisła Płock
17:00 | 11.05.2011
800
Stal Stalowa Wola
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 11.05.2011
500
Stomil Olsztyn
Olimpia Elbląg
17:00 | 11.05.2011
3000

29 Kolejka

Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Resovia Rzeszów
16:00 | 14.05.2011
270
Wisła Płock
GLKS Nadarzyn
16:00 | 14.05.2011
1000
Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola
17:00 | 14.05.2011
1500
Jeziorak Iława
Pelikan Łowicz
15:00 | 15.05.2011
500
Ruch Wysokie Mazowieckie
Start Otwock
16:00 | 15.05.2011
150
Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki
17:00 | 15.05.2011
2000
Okocimski Brzesko
Motor Lublin
17:00 | 15.05.2011
Stal Rzeszów
Puszcza Niepołomice
17:30 | 15.05.2011
600
Znicz Pruszków
Sokół Sokółka
18:00 | 15.05.2011
400

30 Kolejka

Wigry Suwałki
Ruch Wysokie Mazowieckie
17:18 | 20.05.2011
450
Start Otwock
Jeziorak Iława
16:00 | 21.05.2011
120
GLKS Nadarzyn
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
16:00 | 21.05.2011
120
Pelikan Łowicz
Stal Rzeszów
17:00 | 21.05.2011
300
Sokół Sokółka
Okocimski Brzesko
17:00 | 21.05.2011
100
Motor Lublin
Wisła Płock
17:00 | 21.05.2011
500
Resovia Rzeszów
Olimpia Elbląg
17:00 | 21.05.2011
700
Stal Stalowa Wola
Stomil Olsztyn
17:00 | 21.05.2011
600
Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków
17:00 | 22.05.2011
250

31 Kolejka

Stal Stalowa Wola
Wigry Suwałki
17:00 | 25.05.2011
700
Stomil Olsztyn
Resovia Rzeszów
17:00 | 25.05.2011
1000
Olimpia Elbląg
GLKS Nadarzyn
17:00 | 25.05.2011
Stal Rzeszów
Start Otwock
17:00 | 25.05.2011
700
Jeziorak Iława
Ruch Wysokie Mazowieckie
17:00 | 25.05.2011
500
Okocimski Brzesko
Puszcza Niepołomice
18:00 | 25.05.2011
600
Wisła Płock
Sokół Sokółka
18:30 | 25.05.2011
700
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Motor Lublin
19:00 | 25.05.2011
250
Znicz Pruszków
Pelikan Łowicz
19:30 | 25.05.2011
500

32 Kolejka

GLKS Nadarzyn
Stomil Olsztyn
16:30 | 28.05.2011
100
Motor Lublin
Olimpia Elbląg
17:00 | 28.05.2011
400
Resovia Rzeszów
Stal Stalowa Wola
17:00 | 28.05.2011
1600
Pelikan Łowicz
Okocimski Brzesko
11:15 | 29.05.2011
500
Start Otwock
Znicz Pruszków
16:00 | 29.05.2011
150
Ruch Wysokie Mazowieckie
Stal Rzeszów
17:00 | 29.05.2011
50
Puszcza Niepołomice
Wisła Płock
17:00 | 29.05.2011
200
Sokół Sokółka
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 29.05.2011
150
Wigry Suwałki
Jeziorak Iława
17:00 | 30.05.2011
200

33 Kolejka

Wigry Suwałki
Resovia Rzeszów
14:00 | 05.06.2011
300
Stal Stalowa Wola
GLKS Nadarzyn
14:00 | 05.06.2011
500
Stomil Olsztyn
Motor Lublin
14:00 | 05.06.2011
1500
Olimpia Elbląg
Sokół Sokółka
14:00 | 05.06.2011
3000
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Puszcza Niepołomice
14:00 | 05.06.2011
150
Wisła Płock
Pelikan Łowicz
14:00 | 05.06.2011
600
Okocimski Brzesko
Start Otwock
14:00 | 05.06.2011
400
Znicz Pruszków
Ruch Wysokie Mazowieckie
14:00 | 05.06.2011
800
Stal Rzeszów
Jeziorak Iława
14:00 | 05.06.2011
700

34 Kolejka

Wigry Suwałki
Stal Rzeszów
17:00 | 12.06.2011
200
Jeziorak Iława
Znicz Pruszków
17:00 | 12.06.2011
1500
Ruch Wysokie Mazowieckie
Okocimski Brzesko
17:00 | 12.06.2011
100
Start Otwock
Wisła Płock
17:00 | 12.06.2011
400
Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 12.06.2011
700
Puszcza Niepołomice
Olimpia Elbląg
17:00 | 12.06.2011
500
Sokół Sokółka
Stomil Olsztyn
17:00 | 12.06.2011
200
Motor Lublin
Stal Stalowa Wola
17:00 | 12.06.2011
500
GLKS Nadarzyn
Resovia Rzeszów
17:00 | 12.06.2011
100