Ekstraklasa 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Lechia Gdańsk 15 31 (25-15)
2. Jagiellonia Białystok 15 28 (26-18)
3. Legia Warszawa 15 26 (25-18)
4. Korona Kielce 15 25 (18-15)
5. Piast Gliwice 15 25 (21-18)
6. Wisła Kraków 15 25 (28-19)
7. Pogoń Szczecin 15 22 (22-18)
8. Lech Poznań 15 21 (21-21)
9. Arka Gdynia 15 20 (21-17)
10. Wisła Płock 15 18 (23-24)
11. Zagłębie Lubin 15 17 (22-26)
12. Śląsk Wrocław 15 16 (24-22)
13. Cracovia 15 14 (11-18)
14. Górnik Zabrze 15 13 (15-25)
15. Miedź Legnica 15 13 (16-32)
16. Zagłębie Sosnowiec 15 11 (21-33)

Statystyki

10 Flavio Paixão (Lechia Gdańsk)
10 Marcin Robak (Śląsk Wrocław)
9 Ricardinho (Wisła Płock)
8 Zdenek Ondrášek (Wisła Kraków)
7 Igor Angulo (Górnik Zabrze)
7 Petteri Forsell (Miedź Legnica)
7 Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec)
6 Adam Buksa (Pogoń Szczecin)
7 Lukáš Haraslin (Lechia Gdańsk)
6 Konrad Wrzesiński (Zagłębie Sosnowiec)
5 Rafał Boguski (Wisła Kraków)
5 Hauber Sitya Guilherme (Jagiellonia Białystok)
5 Robert Pich (Śląsk Wrocław)
4 Michał Chrapek (Śląsk Wrocław)
4 Dominik Furman (Wisła Płock)
4 Maciej Jankowski (Arka Gdynia)
9 Jakub Tosik (Zagłębie Lubin)
8 Michał Nalepa (Lechia Gdańsk)
7 Saša Balić (Zagłębie Lubin)
6 Maciej Dąbrowski (Zagłębie Lubin)
6 Zvonimir Kožulj (Pogoń Szczecin)
6 Bartosz Rymaniak (Korona Kielce)
5 Javier Hernandez (Cracovia)
5 Filip Mladenović (Lechia Gdańsk)

II liga 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Widzew Łódź 17 37 (33-14)
2. Radomiak Radom 18 34 (40-11)
3. Elana Toruń 17 32 (27-15)
4. Olimpia Grudziądz 18 31 (34-23)
5. GKS Bełchatów 18 30 (21-10)
6. Górnik Łęczna 18 29 (31-31)
7. Stal Stalowa Wola 18 27 (30-25)
8. Resovia Rzeszów 18 26 (27-29)
9. Znicz Pruszków 18 24 (26-29)
10. Ruch Chorzów 18 24 (25-23)
11. Skra Częstochowa 18 21 (14-25)
12. Błękitni Stargard Szczeciński 18 20 (18-30)
13. Gryf Wejherowo 18 19 (25-34)
14. Siarka Tarnobrzeg 18 18 (14-26)
15. ROW Rybnik 18 17 (15-22)
16. Pogoń Siedlce 18 16 (23-29)
17. Rozwój Katowice 17 16 (18-32)
18. Olimpia Elbląg 17 15 (12-25)

Statystyki

11 Leândro Rossi Pereira (Radomiak Radom)
10 Filip Kozłowski (Elana Toruń)
10 Adrian Paluchowski (Pogoń Siedlce)
10 Patryk Szysz (Górnik Łęczna)
9 Paweł Wojciechowski (Górnik Łęczna)
8 Adrian Dziubiński (Stal Stalowa Wola)
7 Artur Balicki (Ruch Chorzów)
7 Mateusz Michalski (Widzew Łódź)
8 Bartłomiej Bartosiak (GKS Bełchatów)
8 Leândro Rossi Pereira (Radomiak Radom)
8 Michał Trąbka (Stal Stalowa Wola)
7 Kamil Włodyka (Gryf Wejherowo)
6 Tomasz Podgórski (Ruch Chorzów)
5 Damian Jakubik (Radomiak Radom)
5 Dominik Kościelniak (Elana Toruń)
5 Mateusz Michalski (Widzew Łódź)
10 Piotr Kołc (Gryf Wejherowo)
10 Tomasz Margol (Pogoń Siedlce)
8 Mateusz Janeczko (Siarka Tarnobrzeg)
8 Piotr Klepczarek (Znicz Pruszków)
8 Junpei Shimmura (Błękitni Stargard Szczeciński)
7 Bartłomiej Buczek (Resovia Rzeszów)
7 Dariusz Frankiewicz (Resovia Rzeszów)
7 Dawid Kubowicz (Siarka Tarnobrzeg)

I liga 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Raków Częstochowa 17 36 (25-8)
2. Łódzki KS 18 34 (28-14)
3. Sandecja Nowy Sącz 18 31 (20-12)
4. Stal Mielec 18 28 (25-13)
5. Puszcza Niepołomice 17 27 (21-21)
6. Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 26 (26-19)
7. GKS Jastrzębie 17 25 (19-18)
8. Chojniczanka Chojnice 18 25 (25-24)
9. Bytovia Bytów 18 25 (29-22)
10. Odra Opole 18 23 (28-29)
11. Chrobry Głogów 18 23 (14-17)
12. GKS Tychy 18 20 (22-23)
13. KS Nieciecza 18 20 (27-32)
14. Wigry Suwałki 17 19 (18-27)
15. Stomil Olsztyn 17 18 (15-22)
16. Warta Poznań 17 17 (15-23)
17. GKS Katowice 17 13 (13-23)
18. Garbarnia Kraków 18 12 (13-36)

Statystyki

8 Valērijs Šabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
7 Krzysztof Drzazga (Puszcza Niepołomice)
7 Juliusz Letniowski (Bytovia Bytów)
6 Roman Gergel (KS Nieciecza)
6 Vladislavs Gutkovskis (KS Nieciecza)
6 Maciej Małkowski (Sandecja Nowy Sącz)
5 Martin Adamec (Wigry Suwałki)
5 Krzysztof Janus (Odra Opole)
8 Dani Ramirez (Łódzki KS)
6 Roman Gergel (KS Nieciecza)
5 Michał Jakóbowski (Bytovia Bytów)
5 Siergiej Napołow (Chrobry Głogów)
5 Bartosz Nowak (Stal Mielec)
5 Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
4 Patryk Kun (Raków Częstochowa)
4 Maciej Małkowski (Sandecja Nowy Sącz)
11 Bartłomiej Poczobut (GKS Katowice)
8 Dawid Abramowicz (GKS Tychy)
8 Michał Grobelny (Warta Poznań)
7 Jakub Kiełb (Warta Poznań)
7 Lukáš Kubáň (Stomil Olsztyn)
7 Maciej Małkowski (Sandecja Nowy Sącz)
7 Jarosław Ratajczak (Chrobry Głogów)
7 Mateusz Spychała (Stal Mielec)

III liga, gr. II 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. KKS Kalisz 15 35 (33-12)
2. Mieszko Gniezno 15 33 (42-20)
3. Lech II Poznań 15 33 (35-14)
4. Radunia Stężyca 15 33 (30-12)
5. Sokół Kleczew 15 29 (25-20)
6. KP Starogard Gdański 15 28 (27-10)
7. Bałtyk Gdynia 15 26 (25-16)
8. Polonia Środa Wielkopolska 15 25 (22-20)
9. Kotwica Kołobrzeg 15 25 (24-24)
10. Świt Skolwin 15 18 (12-18)
11. Górnik Konin 15 17 (20-21)
12. Gwardia Koszalin 15 16 (17-27)
13. Bałtyk Koszalin 15 15 (23-40)
14. Jarota Jarocin 15 13 (13-23)
15. Pogoń II Szczecin 15 13 (18-29)
16. Wierzyca Pelplin 15 8 (18-37)
17. Wda Świecie 15 7 (17-36)
18. Chemik Bydgoszcz 15 7 (14-36)

Statystyki

12 Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)
12 Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)
9 Hubert Sobol (Lech II Poznań)
8 Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno)
8 Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański)
7 Rafał Jankowski (Radunia Stężyca)
6 Adam Duda (Bałtyk Gdynia )
6 Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz)
10 Artur Formela (Radunia Stężyca)
7 Tomasz Kaczmarek (Lech II Poznań)
7 Marcin Trojanowski (Mieszko Gniezno)
5 Robert Tunkiewicz (KKS Kalisz)
4 Krzysztof Kołodziej (Lech II Poznań)
4 Jan Paczyński (Sokół Kleczew)
4 Marcin Radzewicz (KKS Kalisz)
4 Jakub Wilk (Polonia Środa Wielkopolska)
6 Przemysław Kostuch (Bałtyk Gdynia )
6 Kacper Łazaj (KP Starogard Gdański)
6 Paweł Marczuk (Pogoń II Szczecin)
6 Adrian Wróblewski (Wda Świecie)
5 Radosław Barabasz (Jarota Jarocin)
5 Sebastian Deja (Kotwica Kołobrzeg)
5 Michal Kozajda (Sokół Kleczew)
5 Sebastian Nagel (Świt Skolwin)

IV liga pomorska 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Gryf Słupsk 16 40 (42-17)
2. Grom Nowy Staw 16 36 (49-16)
3. Stolem Gniewino 17 34 (52-24)
4. GKS Przodkowo 16 32 (38-16)
5. GOSRiT Luzino 16 31 (27-19)
6. Lechia II Gdańsk 15 29 (35-20)
7. Wda Lipusz 17 27 (33-32)
8. Powiśle Dzierzgoń 16 25 (30-26)
9. Arka II Gdynia 16 23 (39-29)
10. Jantar Ustka 16 21 (28-43)
11. Kaszubia Kościerzyna 16 18 (23-35)
12. Gedania Gdańsk 16 18 (22-31)
13. GKS Kowale 16 18 (23-24)
14. Orkan Rumia 15 13 (21-37)
15. Bytovia II Bytów 16 13 (15-38)
16. Jaguar Gdańsk 16 13 (15-30)
17. Anioły Garczegorze 16 12 (9-29)
18. GKS Kolbudy 16 11 (23-41)
19. Pogoń Lębork 16 10 (13-30)

Statystyki

17 Mateusz Dampc (Stolem Gniewino)
14 Norbert Hołtyn (Arka II Gdynia)
12 Krystian Patok (Stolem Gniewino)
11 Paweł Arndt (Wda Lipusz)
11 Karol Czubak (Jantar Ustka)
11 Piotr Ruszkul (GKS Przodkowo)
11 Łukasz Stasiak (Gryf Słupsk)
10 Fabian Słowiński (Gryf Słupsk)
6 Robert Sulewski (Arka II Gdynia)
5 Mateusz Gułajski (Arka II Gdynia)
2 Dawid Markiewicz (Arka II Gdynia)
1 Norbert Hołtyn (Arka II Gdynia)
1 Paweł Lewiński (Arka II Gdynia)
1 Jakub Poręba (Arka II Gdynia)
1 Dawid Sołdecki (Arka II Gdynia)
9 Daniel Piechowski (Gryf Słupsk)
7 Krzysztof Cysewski (Wda Lipusz)
7 Mateusz Dąbrowski (GOSRiT Luzino)
7 Michal Jeruć (Orkan Rumia )
7 Maciej Pietrzyk (Powiśle Dzierzgoń)
7 Jan Przybyszewski (GKS Kowale)
7 Marcel Stanischewski (Anioły Garczegorze)
7 Radosław Szuba (Jaguar Gdańsk)

III liga, gr. I 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Sokół Aleksandrów Łódzki 16 38 (27-12)
2. Lechia Tomaszów Mazowiecki 16 33 (26-17)
3. Polonia Warszawa 16 31 (32-19)
4. Unia Skierniewice 16 31 (24-7)
5. Legionovia Legionowo 15 30 (31-18)
6. Sokół Ostróda 16 27 (27-22)
7. Znicz Biała Piska 15 23 (26-23)
8. Pelikan Łowicz 16 23 (22-20)
9. Broń Radom 16 21 (31-35)
10. Legia II Warszawa 13 20 (20-20)
11. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 19 (23-21)
12. Huragan Morąg 16 19 (24-33)
13. Olimpia Zambrów 15 18 (24-25)
14. Ruch Wysokie Mazowieckie 16 17 (25-41)
15. Ursus Warszawa 16 14 (20-31)
16. Victoria Sulejówek 16 14 (21-31)
17. MKS Ełk 16 10 (19-29)
18. ŁKS Łomża 14 6 (17-35)

Statystyki

18 Krystian Pieczara (Polonia Warszawa)
11 Dawid Cempa (Sokół Aleksandrów Łódzki)
11 Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek)
8 Paweł Adamiec (Znicz Biała Piska)
8 Kamil Jackiewicz (Olimpia Zambrów)
7 Adam Imiela (Broń Radom)
7 Marcin Kajca (Sokół Ostróda)
7 Konrad Rudnicki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
8 Marcin Kajca (Sokół Ostróda)
6 Piotr Łysiak (Huragan Morąg)
6 Cezary Sauczek (Polonia Warszawa)
5 Patryk Kamiński (Ursus Warszawa)
5 Paweł Galik (Huragan Morąg)
5 Paweł Kaczmarek (Sokół Aleksandrów Łódzki)
5 Mateusz Małek (Polonia Warszawa)
5 Konrad Niedzielski (Unia Skierniewice)
7 Tomasz Bogołębski (Sokół Aleksandrów Łódzki)
7 Krystian Stolarczyk (Pelikan Łowicz)
7 Paweł Wasiulewski (ŁKS Łomża)
6 Mariusz Łapiński (MKS Ełk)
6 Hubert Otręba (Sokół Ostróda)
6 Sebastian Pindor (Victoria Sulejówek)
6 Nazar Yedynak (Ruch Wysokie Mazowieckie)
5 Kacper Będzieszak (Legionovia Legionowo)

III liga, gr. III 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Górnik Polkowice 14 34 (37-15)
2. Zagłębie II Lubin 14 29 (32-15)
3. Ślęza Wrocław 14 28 (29-14)
4. Gwarek Tarnowskie Góry 14 24 (19-15)
5. Rekord Bielsko-Biała 14 23 (25-18)
6. Pniówek Pawłowice Śląskie 14 22 (23-13)
7. Miedź II Legnica 14 22 (28-22)
8. Piast Żmigród 14 22 (23-24)
9. Ruch Radzionków 14 21 (23-24)
10. Ruch Zdzieszowice 14 21 (22-18)
11. Górnik II Zabrze 14 18 (24-31)
12. MKS Kluczbork 15 16 (13-20)
13. Stal Brzeg 14 16 (24-26)
14. Błyskawica Gać 14 14 (18-29)
15. Agroplon Głuszyna 14 13 (17-27)
16. Lechia Dzierżoniów 14 11 (21-32)
17. Stilon Gorzów Wielkopolski 14 10 (14-36)
18. Warta Gorzów 15 10 (12-25)
19. BKS Bielsko-Biała 0 0 (0-0)

Statystyki

11 Damian Celuch (Stal Brzeg)
11 Mariusz Szuszkiewicz (Górnik Polkowice)
9 Robert Wojsyk (Ruch Radzionków)
8 Damian Hilbrycht (Rekord Bielsko-Biała)
8 Dominik Wejerowski (Błyskawica Gać)
7 Rafał Adamek (Pniówek Pawłowice Śląskie)
7 Kornel Ciupka (Górnik Polkowice)
7 Olaf Nowak (Zagłębie II Lubin)
8 Marcin Czaicki (Rekord Bielsko-Biała)
7 Rafał Adamek (Pniówek Pawłowice Śląskie)
6 Krzysztof Bodziony (Pniówek Pawłowice Śląskie)
5 Maciej Matusik (Ślęza Wrocław)
4 Marcin Garuch (Miedź II Legnica)
4 Jakub Jakóbczyk (Ślęza Wrocław)
4 Marcin Trzcionka (Ruch Radzionków)
4 Mateusz Zatwarnicki (Miedź II Legnica)
6 Ihor Nahorny (Stal Brzeg)
5 Mateusz Cieślik (Stal Brzeg)
5 Dawid Czapliński (Ruch Zdzieszowice)
5 Adam Dzido (Gwarek Tarnowskie Góry)
5 Paweł Gierak (MKS Kluczbork)
5 Filip Kendzia (Piast Żmigród)
5 Mateusz Magdziak (Górnik Polkowice)
5 Mateusz Miazga (Miedź II Legnica)

III liga, gr. IV 2018/2019

[ pełna tabela ]
1. Stal Rzeszów 16 33 (37-13)
2. Podhale Nowy Targ 16 33 (30-15)
3. Hutnik Kraków 16 32 (31-20)
4. Motor Lublin 16 29 (27-17)
5. Wisła Puławy 16 28 (17-13)
6. Stal Kraśnik 16 25 (28-20)
7. Orlęta Radzyń Podlaski 16 24 (25-20)
8. Chełmianka Chełm 16 21 (23-24)
9. Avia Świdnik 16 21 (18-19)
10. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 21 (24-20)
11. Wólczanka Wólka Pełkińska 16 21 (22-15)
12. Wisła Sandomierz 16 18 (18-26)
13. Wiślanie Jaśkowice 16 17 (22-35)
14. Sokół Sieniawa 16 17 (25-28)
15. Czarni Połaniec 16 16 (18-28)
16. Podlasie Biała Podlaska 16 13 (16-35)
17. Soła Oświęcim 16 12 (15-31)
18. Spartakus Daleszyce 16 10 (11-28)

Statystyki

11 Tomasz Płonka (Stal Rzeszów)
10 Mateusz Kompanicki (Chełmianka Chełm)
10 Rafał Król (Stal Kraśnik)
9 Dariusz Gawęcki (Hutnik Kraków)
8 Krzysztof Pietluch (Wólczanka Wólka Pełkińska)
7 Piotr Ceglarz (Stal Rzeszów)
7 Patryk Kapuściński (Sokół Sieniawa)
7 Kamil Sobala (Hutnik Kraków)
10 Sebastian Brocki (Sokół Sieniawa)
6 Kamil Kocoł (Chełmianka Chełm)
6 Wojciech Reiman (Stal Rzeszów)
6 Krzysztof Świątek (Hutnik Kraków)
5 Piotr Ceglarz (Stal Rzeszów)
5 Konrad Nowak (Motor Lublin)
5 Tomasz Płonka (Stal Rzeszów)
4 Wojciech Białek (Avia Świdnik)
8 Michał Morawski (Wiślanie Jaśkowice)
8 Krystian Mroczek (Avia Świdnik)
8 Mateusz Pielach (Wisła Puławy)
7 Sebastian Głaz (Avia Świdnik)
7 Dawid Kasza (Sokół Sieniawa)
7 Arkadiusz Kot (Orlęta Radzyń Podlaski)
7 Rafał Kursa (Chełmianka Chełm)
6 Michał Cedro (Spartakus Daleszyce)

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2012-2013

2011/2012

2011-2012

2010/2011

2010-2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005

2003/2004

2002/2003

2001/2002

2000/2001

1999/2000

1981-1982

1980-1981

1979-1980

1978-1979

1977-1978

1976-1977

1974-1975