Statystyki II liga Sezon 2023/2024
12
11
Paweł Czajkowski
(Radunia Stężyca),
João Luís Guilherme
(GKS Jastrzębie),
Jan Kuźma
(ŁKS II Łódź),
Filip Laskowski
(Stomil Olsztyn),
Karol Noiszewski
(Wisła Puławy),
Cezary Polak
(Kotwica Kołobrzeg),
Wiktor Smoliński
(KKS Kalisz),
Grzegorz Szymusik
(Chojniczanka Chojnice),
Maciej Wichtowski
(Lech II Poznań),
Hubert Zwoźny
(Radunia Stężyca)
10
9
Michal Bezpalec
(Stomil Olsztyn),
Tomasz Boczek
(Chojniczanka Chojnice),
Marcin Budziński
(Hutnik Kraków),
Daniel Dudziński
(Zagłębie II Lubin),
Tomasz Gajda
(Polonia Bytom),
Radosław Gołębiowski
(Sandecja Nowy Sącz),
Patryk Kieliś
(Hutnik Kraków),
Tobiasz Kubik
(Skra Częstochowa),
Mikołaj Łabojko
(Skra Częstochowa),
Tafara Madembo
(Kotwica Kołobrzeg),
Kamil Słaby
(Sandecja Nowy Sącz),
Maciej Spychała
(Olimpia Elbląg),
Marcel Stefaniak
(Olimpia Elbląg),
Patryk Stefański
(Polonia Bytom),
Filip Szabaciuk
(Stomil Olsztyn),
Dawid Retlewski
(Wisła Puławy /
Stomil Olsztyn)
8
Michał Biskup
(Radunia Stężyca),
Konstantyn Czernyj
(Olimpia Grudziądz),
Ricardo Goncalves de Nasicmento
(ŁKS II Łódź),
Lukáš Hrnčiar
(Pogoń Siedlce),
Szymon Karasiński
(Zagłębie II Lubin),
Jakub Kowalski
(Stal Stalowa Wola),
Hubert Krawczun
(Stomil Olsztyn),
Szymon Matuszek
(GKS Jastrzębie),
Przemysław Misiak
(Pogoń Siedlce),
Bartosz Pioterczak
(Stal Stalowa Wola),
Jakub Sangowski
(Olimpia Elbląg),
Łukasz Sarnowski
(Olimpia Elbląg),
Kamil Sochań
(Zagłębie II Lubin),
Jewhen Zakharchenko
(GKS Jastrzębie)
7
Łukasz Bogusławski
(Radunia Stężyca),
Bartosz Boruń
(GKS Jastrzębie),
Michał Cywiński
(Kotwica Kołobrzeg),
Łukasz Dynel
(ŁKS II Łódź),
Kamil Głogowski
(Hutnik Kraków),
Jonathan Junior
(Kotwica Kołobrzeg),
Mateusz Klichowicz
(Wisła Puławy),
Peter Kolesár
(Chojniczanka Chojnice),
Dawid Kubowicz
(Hutnik Kraków),
Oliwier Kucharczyk
(Skra Częstochowa),
Michał Kuczałek
(Olimpia Elbląg),
Tomasz Nawotka
(Sandecja Nowy Sącz),
Adam Olejnik
(Skra Częstochowa),
Filipe Oliveira
(Kotwica Kołobrzeg),
Michał Rutkowski
(Sandecja Nowy Sącz),
Hubert Sadowski
(Stomil Olsztyn),
Łukasz Soszyński
(Stal Stalowa Wola),
Damian Szuprytowski
(Pogoń Siedlce),
Ricardo Vaz
(GKS Jastrzębie),
Olivier Wypart
(Skra Częstochowa)
6
Mateusz Bąkowicz
(ŁKS II Łódź),
Michał Bednarski
(GKS Jastrzębie),
Tomasz Cywka
(Lech II Poznań),
Tomasz Dejewski
(Radunia Stężyca),
Karol Fietz
(GKS Jastrzębie),
Jakub Górski
(Stal Stalowa Wola),
Robert Janicki
(Wisła Puławy),
Kacper Jarzec
(Olimpia Grudziądz),
Kacper Jóźwicki
(Olimpia Elbląg),
Jakub Kolan
(Zagłębie II Lubin),
Tomasz Kołbon
(Sandecja Nowy Sącz),
Damian Kołtański
(Wisła Puławy),
Łukasz Kosakiewicz
(Kotwica Kołobrzeg),
Michal Kozajda
(Kotwica Kołobrzeg),
Ksawery Kukułka
(Lech II Poznań),
Kamil Kurowski
(Olimpia Grudziądz),
Norbert Pacławski
(Lech II Poznań),
Denis Potoma
(Sandecja Nowy Sącz),
Daniel Ściślak
(Polonia Bytom),
Aleksander Ślęzak
(ŁKS II Łódź),
Maksymilian Tkocz
(Wisła Puławy),
Arkadiusz Ziarko
(Stal Stalowa Wola),
Lucjan Zieliński
(Polonia Bytom),
Bruno Żołądź
(Lech II Poznań /
Sandecja Nowy Sącz)
5
Rafał Adamski
(Zagłębie II Lubin),
Dmytro Baszłaj
(Radunia Stężyca),
Dawid Burka
(Pogoń Siedlce),
Sławomir Chmiel
(Hutnik Kraków),
Adrian Cierpka
(KKS Kalisz),
Ernest Dzięcioł
(Pogoń Siedlce),
Andrias Edmundsson
(Chojniczanka Chojnice),
Mateusz Gawlik
(KKS Kalisz),
Jarosław Jach
(Zagłębie II Lubin),
Konrad Kargul-Grobla
(GKS Jastrzębie),
Lucjan Klisiewicz
(Stal Stalowa Wola),
Rafał Kobryń
(Olimpia Grudziądz),
Kamil Koczy
(KKS Kalisz),
Tomasz Lewandowski
(Pogoń Siedlce),
Adam Mesjasz
(Skra Częstochowa),
Sebastian Murawski
(Kotwica Kołobrzeg),
Filip Nawrocki
(Skra Częstochowa),
Danian Pavlas
(Wisła Puławy),
Adrian Piekarski
(Polonia Bytom),
Krystian Puton
(Wisła Puławy),
Sebastian Rogala
(GKS Jastrzębie),
Jakub Rzeźniczak
(Kotwica Kołobrzeg),
Josip Šoljić
(Kotwica Kołobrzeg),
Olivier Sukiennicki
(Stal Stalowa Wola),
Krzysztof Świątek
(Hutnik Kraków),
Kacper Tułowiecki
(Radunia Stężyca),
Ratislav Václavik
(Sandecja Nowy Sącz),
Damian Vu Thanh
(Olimpia Grudziądz),
Piotr Witasik
(Kotwica Kołobrzeg),
Marcin Wróbel
(Hutnik Kraków),
Jędrzej Zając
(ŁKS II Łódź),
Bartosz Zbiciak
(Olimpia Grudziądz)
4
Farid Ali
(GKS Jastrzębie),
Konrad Andrzejczak
(Polonia Bytom),
Tomasz Bała
(Stomil Olsztyn),
Kamil Bartoś
(Olimpia Elbląg),
Michał Bedronka
(Polonia Bytom),
Ariel Borysiuk
(Chojniczanka Chojnice),
Igor Brzyski
(Lech II Poznań),
Cezary Bujalski
(Pogoń Siedlce),
Dawid Danilczyk
(Olimpia Elbląg),
Łukasz Furtak
(Stal Stalowa Wola),
Adam Imiela
(Stal Stalowa Wola),
Patryk Jakubczyk
(Olimpia Elbląg),
Filip Jania
(Hutnik Kraków),
Szymon Jopek
(Polonia Bytom),
Bartłomiej Juszczyk
(Lech II Poznań),
Tomasz Kaczmarek
(Kotwica Kołobrzeg),
Wiktor Kaczorowski
(Hutnik Kraków),
Meik Karwot
(Pogoń Siedlce),
Mateusz Kizyma
(Zagłębie II Lubin),
Filip Kocaba
(Zagłębie II Lubin),
Paweł Kołodziejczyk
(Skra Częstochowa),
Wiktor Kościuk
(ŁKS II Łódź),
Piotr Kowalik
(Sandecja Nowy Sącz),
Marcin Kozina
(Chojniczanka Chojnice),
Jakub Kwiatkowski
(Radunia Stężyca),
Krystian Lelek
(Hutnik Kraków),
Kacper Lepczyński
(Zagłębie II Lubin),
Mikołaj Lipień
(ŁKS II Łódź),
Wojciech Łuczak
(Radunia Stężyca),
Jakub Marcinkowski
(Hutnik Kraków),
Krystian Miś
(Pogoń Siedlce),
Bartłomiej Mruk
(Olimpia Elbląg),
Aleksander Nadolski
(Lech II Poznań),
Jan Niedzielski
(Lech II Poznań),
Damian Nowak
(Pogoń Siedlce),
Damian Oko
(Stal Stalowa Wola),
Patryk Olejnik
(Lech II Poznań),
Sebastian Olszewski
(Olimpia Grudziądz),
Oskar Paprzycki
(Chojniczanka Chojnice),
Cyprian Popielec
(Zagłębie II Lubin),
Bartłomiej Putno
(KKS Kalisz),
Piotr Pyrdoł
(Pogoń Siedlce),
Patryk Pytlewski
(Kotwica Kołobrzeg),
Deniss Rakels
(Hutnik Kraków),
Przemysław Sajdak
(Skra Częstochowa),
Oskar Sikorski
(Olimpia Grudziądz),
Oliwier Sławiński
(ŁKS II Łódź),
Kamil Sobczak
(Sandecja Nowy Sącz),
Kacper Szczudliński
(Olimpia Elbląg),
Filip Szewczyk
(KKS Kalisz),
Michał Szmigiel
(Polonia Bytom),
Dawid Szufryn
(Sandecja Nowy Sącz),
Kacper Talar
(Sandecja Nowy Sącz),
Kacper Terlecki
(Zagłębie II Lubin),
Damian Urban
(Stal Stalowa Wola),
Maciej Urbańczyk
(Hutnik Kraków),
Marcin Warcholak
(Olimpia Grudziądz),
Adam Żak
(Olimpia Elbląg),
Wojciech Zieliński
(Radunia Stężyca),
Jakub Żubrowski
(Kotwica Kołobrzeg)
3
Jakub Banach
(Stal Stalowa Wola),
Mateusz Bartków
(Sandecja Nowy Sącz),
Michał Bednarski
(KKS Kalisz),
Maciej Białczyk
(KKS Kalisz),
Jan Bonikowski
(Olimpia Grudziądz),
Maciej Bortniczuk
(Wisła Puławy),
Petr Buchta
(Sandecja Nowy Sącz),
Jose Cabrera
(Olimpia Grudziądz),
Kacper Chełmecki
(Stal Stalowa Wola),
Kacper Cichoń
(Olimpia Grudziądz),
Hubert Derlatka
(Pogoń Siedlce),
Grzegorz Drazik
(GKS Jastrzębie),
Mateusz Dziewiatowski
(Zagłębie II Lubin),
Maksymilian Dziuba
(Lech II Poznań),
Bartosz Farbiszewski
(Polonia Bytom),
Jan Flak
(Wisła Puławy),
Mariusz Gabrych
(Olimpia Elbląg),
Michał Głogowski
(Hutnik Kraków),
Jakub Goliński
(Chojniczanka Chojnice),
Konrad Gutowski
(Olimpia Grudziądz),
Daniel Hoyo-Kowalski
(Hutnik Kraków),
Kosei Iwao
(Stal Stalowa Wola),
Oskar Kalenik
(KKS Kalisz),
Kamil Kargulewicz
(Wisła Puławy),
Kacper Korczyc
(Chojniczanka Chojnice),
Kamil Kort
(Kotwica Kołobrzeg),
Dominik Kozera
(Olimpia Elbląg),
Filip Kozłowski
(GKS Jastrzębie),
Filip Kozłowski
(Kotwica Kołobrzeg),
Paweł Kruszelnicki
(Zagłębie II Lubin),
Dawid Krzemień
(Polonia Bytom),
Kamil Kumoch
(Wisła Puławy),
Piotr Kurbiel
(Stomil Olsztyn),
Mikołaj Kwietniewski
(Sandecja Nowy Sącz),
Mateusz Maćkowiak
(Skra Częstochowa),
Robert Majewski
(Pogoń Siedlce),
Dominik Maluga
(Stal Stalowa Wola),
Oskar Mielcarz
(Wisła Puławy),
Tomasz Mikołajczak
(Chojniczanka Chojnice),
Patryk Mularczyk
(Radunia Stężyca),
Michał Mydlarz
(Stal Stalowa Wola),
Piotr Nocoń
(Skra Częstochowa),
Olaf Nowak
(Kotwica Kołobrzeg),
Władysław Ochronczuk
(ŁKS II Łódź),
Igor Orlikowski
(Zagłębie II Lubin),
Zvonimir Petrović
(Kotwica Kołobrzeg),
Adam Płotka
(Radunia Stężyca),
Damian Primel
(Chojniczanka Chojnice),
Czesław Raburski
(Chojniczanka Chojnice),
Jakub Sinior
(Pogoń Siedlce),
Wojciech Słomka
(Radunia Stężyca),
Hubert Sobol
(KKS Kalisz),
Paweł Sokół
(Sandecja Nowy Sącz),
Sebastian Steblecki
(Polonia Bytom),
Jonatan Straus
(Radunia Stężyca),
Wojciech Szafranek
(Zagłębie II Lubin),
Błażej Szczepanek
(Chojniczanka Chojnice),
Łukasz Szramowski
(Stomil Olsztyn),
Wojciech Szumilas
(Chojniczanka Chojnice),
Igors Tarasovs
(Hutnik Kraków),
Bartosz Waleńcik
(Stomil Olsztyn),
Tomasz Wełna
(Kotwica Kołobrzeg),
Kamil Wenger
(Hutnik Kraków),
Dawid Wojtyra
(Skra Częstochowa),
Kamil Wojtyra
(Polonia Bytom),
Dawid Wolny
(Polonia Bytom),
Rafał Wolsztyński
(Sandecja Nowy Sącz),
Mateusz Wysokiński
(KKS Kalisz),
Filip Żagiel
(Polonia Bytom),
Dominik Zawadzki
(Hutnik Kraków)
2
Dominik Banach
(Chojniczanka Chojnice),
Pawel Baranowski
(GKS Jastrzębie),
Łukasz Bomba
(ŁKS II Łódź),
Iwan Brikner
(Stomil Olsztyn),
Patryk Bryła
(Sandecja Nowy Sącz),
Dominik Budzik
(Polonia Bytom),
Jakub Burek
(Pogoń Siedlce),
Maksymilian Cichocki
(Polonia Bytom),
Iwan Ciupa
(Olimpia Grudziądz),
Adam Dębiński
(KKS Kalisz),
Cezary Demianiuk
(Pogoń Siedlce),
Bartosz Florek
(Stomil Olsztyn),
Tornike Gaprindashvili
(Zagłębie II Lubin),
Grzegorz Glapka
(ŁKS II Łódź),
Jakub Głaz
(KKS Kalisz),
Szymon Gołuch
(GKS Jastrzębie),
Fabian Grzelka
(Skra Częstochowa),
Michał Gurgul
(Lech II Poznań),
Aleksander Iwańczyk
(ŁKS II Łódź),
Kamil Jadach
(GKS Jastrzębie),
Kacper Kaczorowski
(Wisła Puławy),
Szymon Kiebzak
(GKS Jastrzębie),
Dominik Konieczny
(Polonia Bytom),
Igor Kornobis
(Lech II Poznań),
Maciej Krakowiak
(KKS Kalisz),
Leon Kreković
(Kotwica Kołobrzeg),
Roko Kurtović
(Radunia Stężyca),
Mateusz Kuzimski
(Radunia Stężyca),
Jan Łabędzki
(ŁKS II Łódź),
Mateusz Majewski
(Pogoń Siedlce),
Adrian Małachowski
(ŁKS II Łódź),
Szymon Maszkowski
(GKS Jastrzębie),
Titas Milašius
(Pogoń Siedlce),
Antoni Młynarczyk
(ŁKS II Łódź),
Wojciech Mońka
(Lech II Poznań),
Matej Mrsić
(Radunia Stężyca),
Janusz Nojszewski
(Wisła Puławy),
Maciej Orłowski
(Lech II Poznań),
Szymon Pawłowski
(Lech II Poznań),
Maksymilian Pingot
(Lech II Poznań),
Łukasz Piontek
(Polonia Bytom),
Jakub Pochcioł
(Polonia Bytom),
Nikodem Potrac
(Radunia Stężyca),
Mateusz Pruchniewski
(Lech II Poznań),
Norbert Radkiewicz
(Polonia Bytom),
Jowin Radziński
(ŁKS II Łódź),
Marcel Reguła
(Zagłębie II Lubin),
Piotr Rogala
(Stal Stalowa Wola),
Patryk Romanowski
(Polonia Bytom),
Krzysztof Ropski
(Polonia Bytom),
Kacper Rychert
(Olimpia Grudziądz),
Łukasz Seweryn
(Stal Stalowa Wola),
Radosław Seweryś
(Wisła Puławy),
Jan Sienkiewicz
(Olimpia Elbląg),
Maciej Śliwa
(ŁKS II Łódź),
Mateusz Sopoćko
(Olimpia Grudziądz),
Danu Spătaru
(Radunia Stężyca),
Jakub Staszak
(KKS Kalisz),
Bartosz Tomaszewski
(Lech II Poznań),
Hide Vitalucci
(Chojniczanka Chojnice),
Filip Wilak
(Lech II Poznań),
Mateusz Winciersz
(Skra Częstochowa),
Patryk Winsztal
(Olimpia Grudziądz),
Filip Wolski
(Lech II Poznań),
Jakub Wróbel
(Sandecja Nowy Sącz),
Mateusz Żebrowski
(KKS Kalisz),
Kacper Zych
(GKS Jastrzębie),
Piotr Giel
(Wisła Puławy /
Chojniczanka Chojnice)
1
Franciszek Antkiewicz
(Zagłębie II Lubin),
Danny Babor
(Pogoń Siedlce),
Patryk Czarnowski
(Olimpia Grudziądz),
Maciej Dampc
(Radunia Stężyca),
Jan Dorożko
(Zagłębie II Lubin),
Kacper Filipczyk
(Olimpia Elbląg),
Alef Firmino
(Chojniczanka Chojnice),
Dorian Frątczak
(Hutnik Kraków),
Ali Gholizadeh
(Lech II Poznań),
Sebastian Golak
(Chojniczanka Chojnice),
Nestor Gordillo
(KKS Kalisz),
Kacper Górski
(Olimpia Grudziądz),
Dawid Gruszecki
(Zagłębie II Lubin),
Kamil Hajduk
(Polonia Bytom),
Ołeksandr Jacenko
(Olimpia Elbląg),
Piotr Janczukowicz
(ŁKS II Łódź),
Wiktor Kamiński
(Sandecja Nowy Sącz),
Yuya Kamon
(ŁKS II Łódź),
Michał Karlikowski
(Stomil Olsztyn),
Arai Kentaro
(KKS Kalisz),
Dominik Kościelniak
(Stal Stalowa Wola),
Paweł Kucharczyk
(Skra Częstochowa),
Patryk Kusztal
(Zagłębie II Lubin),
Jakub Letniowski
(ŁKS II Łódź),
Adrien Louveau
(ŁKS II Łódź),
Konrad Łabecki
(Olimpia Elbląg),
Igor Ławrynowicz
(Polonia Bytom),
Wojciech Maroszek
(KKS Kalisz),
Igor Maruszak
(Olimpia Grudziądz),
Maciej Mas
(Skra Częstochowa),
Kacper Masiak
(Zagłębie II Lubin),
Michał Matys
(Zagłębie II Lubin),
Krystian Michalski
(Kotwica Kołobrzeg),
Eryk Mirus
(Polonia Bytom),
Wahe Mnacakanjan
(ŁKS II Łódź),
Marek Mróz
(Zagłębie II Lubin),
Michał Nalepa
(Zagłębie II Lubin),
Jakub Niedbała
(Skra Częstochowa),
Łukasz Norkowski
(Polonia Bytom),
Grzegorz Ochwat
(Polonia Bytom),
Adrian Olszewski
(Olimpia Grudziądz),
Arkadiusz Orzeł
(Sandecja Nowy Sącz),
Maciej Pałaszewski
(Olimpia Grudziądz),
Agwan Papikjan
(Olimpia Grudziądz),
Jakub Pawłowski
(ŁKS II Łódź),
Maksym Pietrzak
(Lech II Poznań),
Martin Polaček
(Sandecja Nowy Sącz),
Antoni Prałat
(Chojniczanka Chojnice),
Fardin Rabet
(Olimpia Grudziądz),
Adam Ratajczyk
(Zagłębie II Lubin),
Dawid Rezaeian
(Stomil Olsztyn),
Yadegar Rostami
(ŁKS II Łódź),
Artiom Rozgoniuc
(Olimpia Grudziądz),
Valērijs Šabala
(Chojniczanka Chojnice),
Yudai Shinonaga
(Stomil Olsztyn),
Miłosz Skowronek
(Kotwica Kołobrzeg),
Adam Stachowiak
(Lech II Poznań),
Igor Stankiewicz
(Lech II Poznań),
Marcin Stromecki
(Stomil Olsztyn),
Mariusz Szuszkiewicz
(Stal Stalowa Wola),
Karol Szymkowiak
(Skra Częstochowa),
Koki Togitani
(GKS Jastrzębie),
Mikołaj Tudruj
(Lech II Poznań),
Artemijus Tutyškinas
(ŁKS II Łódź),
Tomasz Walczak
(Pogoń Siedlce),
Szymon Weirauch
(Zagłębie II Lubin),
Bartosz Wiktoruk
(Stal Stalowa Wola),
Jakub Wilczyński
(Sandecja Nowy Sącz),
Zbigniew Wojciechowski
(Skra Częstochowa),
Patryk Zaucha
(Stal Stalowa Wola),
Łukasz Zejdler
(Polonia Bytom)