Mateusz Kuzimski odchodzi z Arki. Mająca obowiązywać do końca sezonu umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Napastnik został piłkarzem Arki w przerwie zimowej poprzedniego sezonu. W żółto-niebieskich barwach debiutował 1 marca tego roku, zmieniając Karola Czubaka w doliczonym czasie gry przegranego 0:2 domowego meczu Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa. Zawodnik urodzony w Tczewie nie zdołał jednak stać się ważnym ogniwem zespołu. Licznik występów dla Arki zatrzymał się w jego przypadku na 23 spotkaniach, w których strzelił 2 gole (oba w wyjazdowych potyczkach z Resovią Rzeszów) i zanotował 1 asystę. Po raz ostatni żółto-niebieskie barwy przywdział 30 października, kiedy zmienił Mateusza Żebrowskiego w 26. minucie przegranego 1:3 wyjazdowego starcia z Łódzkim Klubem Sportowym.

Dziękujemy za grę dla Arki i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką.