W kolejnym raporcie z występów zawodników wypożyczonych z Arki warto odnotować debiuty Damiana Lisieckiego i Michała Bednarskiego na poziomie II ligi.

I liga

Mecz Olimpii Grudziądz Bartosza Nowickiego z KS Nieciecza został przełożony na przyszły tydzień z powodu powołań do reprezentacji narodowych. 20-letni środkowy pomocnik grał od 34. do 73. minuty w przegranym 0:2 piątkowym sparingu z Arką.

II liga

Bytovia przegrała u siebie z Pogonią Siedlce 1:3. Norbert Hołtyn prezentował się na boisku do 61. minuty, takiej szansy nie otrzymał Fabian Lengiewicz.

Kolejną porażkę zanotował wejherowski Gryf, który tym razem poległ w Stargardzie w starciu z Błękitnymi 1:2. 90 minut w barwach ekipy Łukasza Kowalskiego rozegrali Damian Lisiecki, Maksymilian HebelMariusz Sławek. Dla tego pierwszego był to debiut na poziomie II ligi, zaakcentował go żółtą kartką. Poza składem pozostali Szymon NowickiJakub Pek.

Przegrała Bytovia, przegrał Gryf, przegrała i Olimpia Elbląg. Drużyna z Żuław musiała na własnym boisku uznać wyższość Znicza Pruszków po wyniku 1:2. Do 70. minuty w szeregach gospodarzy występował Oskar Ryk. Debiut w nowym zespole zaliczył Michał Bednarski, który pojawił się na murawie w 83. minucie.

III liga

Radunia Stężyca po golu byłego piłkarza Arki Jakuba Bacha ograła 1:0 Bałtyk Gdynia. W barwach drużyny ze Stężycy znów nie zagrał Michał Molenda. Wśród gości to samo można napisać o Mateuszu Węsierskim, z kolei przez 90 minut na placu gry przebywał Mateusz Gułajski.

KP Starogard Gdański, przy udziale występującego w pełnym wymiarze czasowym Krzysztofa Krakowiaka, zainkasował trzy punkty po domowym triumfie nad Gwardią Koszalin 3:0.