Terminarz III liga, gr. III Sezon 2019/2020

wszystkie

 

 

1 Kolejka

ROW Rybnik
Ślęza Wrocław
18:00 | 02.08.2019
LZS Starowice Dolne
Pniówek Pawłowice Śląskie
12:00 | 03.08.2019
Stal Brzeg
Górnik II Zabrze
13:00 | 03.08.2019
Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała
16:00 | 03.08.2019
Gwarek Tarnowskie Góry
Śląsk II Wrocław
17:00 | 03.08.2019
Miedź II Legnica
Piast Żmigród
17:00 | 03.08.2019
Polonia Bytom
Błyskawica Gać
17:00 | 03.08.2019
Ruch Zdzieszowice
MKS Kluczbork
16:00 | 18.09.2019
Ruch Chorzów
Zagłębie II Lubin
17:00 | 18.09.2019

2 Kolejka

LZS Starowice Dolne
Zagłębie II Lubin
18:00 | 07.08.2019
Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie
13:00 | 10.08.2019
Błyskawica Gać
Falubaz Zielona Góra
17:00 | 10.08.2019
Ślęza Wrocław
Polonia Bytom
17:00 | 10.08.2019
Piast Żmigród
Stal Brzeg
17:00 | 10.08.2019
Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica
17:00 | 10.08.2019
MKS Kluczbork
ROW Rybnik
17:30 | 10.08.2019
Górnik II Zabrze
Ruch Zdzieszowice
14:00 | 11.08.2019
Rekord Bielsko-Biała
Ruch Chorzów
17:00 | 04.09.2019

3 Kolejka

Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry
17:00 | 17.08.2019
Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród
17:00 | 17.08.2019
ROW Rybnik
Górnik II Zabrze
17:00 | 17.08.2019
Polonia Bytom
MKS Kluczbork
17:00 | 17.08.2019
Ruch Chorzów
Błyskawica Gać
17:00 | 17.08.2019
LZS Starowice Dolne
Rekord Bielsko-Biała
17:00 | 17.08.2019
Pniówek Pawłowice Śląskie
Zagłębie II Lubin
17:00 | 17.08.2019
Miedź II Legnica
Śląsk II Wrocław
12:00 | 18.08.2019
Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław
14:00 | 18.08.2019

4 Kolejka

Śląsk II Wrocław
Zagłębie II Lubin
17:00 | 24.08.2019
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:00 | 24.08.2019
Błyskawica Gać
LZS Starowice Dolne
17:00 | 24.08.2019
Ślęza Wrocław
Ruch Chorzów
17:00 | 24.08.2019
MKS Kluczbork
Falubaz Zielona Góra
17:00 | 24.08.2019
Górnik II Zabrze
Polonia Bytom
17:00 | 24.08.2019
Piast Żmigród
ROW Rybnik
17:00 | 24.08.2019
Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Zdzieszowice
17:00 | 24.08.2019
Miedź II Legnica
Stal Brzeg
17:00 | 24.08.2019

5 Kolejka

Falubaz Zielona Góra
Górnik II Zabrze
16:00 | 31.08.2019
Stal Brzeg
Śląsk II Wrocław
17:00 | 31.08.2019
Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica
17:00 | 31.08.2019
ROW Rybnik
Gwarek Tarnowskie Góry
17:00 | 31.08.2019
Polonia Bytom
Piast Żmigród
17:00 | 31.08.2019
Ruch Chorzów
MKS Kluczbork
17:00 | 31.08.2019
LZS Starowice Dolne
Ślęza Wrocław
17:00 | 31.08.2019
Pniówek Pawłowice Śląskie
Błyskawica Gać
17:00 | 31.08.2019
Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała
17:00 | 31.08.2019

6 Kolejka

Stal Brzeg
Ruch Zdzieszowice
13:00 | 07.09.2019
Śląsk II Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
16:00 | 07.09.2019
Błyskawica Gać
Zagłębie II Lubin
16:00 | 07.09.2019
Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie
16:00 | 07.09.2019
MKS Kluczbork
LZS Starowice Dolne
16:00 | 07.09.2019
Górnik II Zabrze
Ruch Chorzów
16:00 | 07.09.2019
Piast Żmigród
Falubaz Zielona Góra
16:00 | 07.09.2019
Miedź II Legnica
ROW Rybnik
16:00 | 07.09.2019
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom
15:30 | 10.09.2019

7 Kolejka

ROW Rybnik
Stal Brzeg
18:00 | 11.09.2019
Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław
13:00 | 14.09.2019
Ruch Zdzieszowice
Śląsk II Wrocław
16:00 | 14.09.2019
Polonia Bytom
Miedź II Legnica
16:00 | 14.09.2019
Falubaz Zielona Góra
Gwarek Tarnowskie Góry
16:00 | 14.09.2019
Ruch Chorzów
Piast Żmigród
16:00 | 14.09.2019
LZS Starowice Dolne
Górnik II Zabrze
16:00 | 14.09.2019
Pniówek Pawłowice Śląskie
MKS Kluczbork
16:00 | 14.09.2019
Rekord Bielsko-Biała
Błyskawica Gać
16:00 | 15.09.2019

8 Kolejka

Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie
16:00 | 21.09.2019
Piast Żmigród
LZS Starowice Dolne
16:00 | 21.09.2019
Miedź II Legnica
Falubaz Zielona Góra
16:00 | 21.09.2019
Stal Brzeg
Polonia Bytom
16:00 | 21.09.2019
MKS Kluczbork
Zagłębie II Lubin
17:30 | 21.09.2019
Śląsk II Wrocław
Błyskawica Gać
13:00 | 22.09.2019
Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
16:00 | 22.09.2019
Ruch Zdzieszowice
ROW Rybnik
16:00 | 22.09.2019
Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Chorzów
15:00 | 08.10.2019

9 Kolejka

ROW Rybnik
Śląsk II Wrocław
13:00 | 28.09.2019
LZS Starowice Dolne
Gwarek Tarnowskie Góry
13:00 | 28.09.2019
Zagłębie II Lubin
Górnik II Zabrze
13:00 | 28.09.2019
Polonia Bytom
Ruch Zdzieszowice
16:00 | 28.09.2019
Ruch Chorzów
Miedź II Legnica
16:00 | 28.09.2019
Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród
16:00 | 28.09.2019
Rekord Bielsko-Biała
MKS Kluczbork
16:00 | 28.09.2019
Błyskawica Gać
Ślęza Wrocław
16:00 | 28.09.2019
Falubaz Zielona Góra
Stal Brzeg
14:00 | 29.09.2019

10 Kolejka

Śląsk II Wrocław
Ślęza Wrocław
15:00 | 05.10.2019
MKS Kluczbork
Błyskawica Gać
15:00 | 05.10.2019
Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin
15:00 | 05.10.2019
Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie
15:00 | 05.10.2019
Miedź II Legnica
LZS Starowice Dolne
15:00 | 05.10.2019
Stal Brzeg
Ruch Chorzów
15:00 | 05.10.2019
Ruch Zdzieszowice
Falubaz Zielona Góra
15:00 | 05.10.2019
ROW Rybnik
Polonia Bytom
15:00 | 05.10.2019
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
15:00 | 06.10.2019

11 Kolejka

Ruch Chorzów
Ruch Zdzieszowice
15:00 | 12.10.2019
LZS Starowice Dolne
Stal Brzeg
15:00 | 12.10.2019
Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica
15:00 | 12.10.2019
Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry
15:00 | 12.10.2019
Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród
15:00 | 12.10.2019
Błyskawica Gać
Górnik II Zabrze
15:00 | 12.10.2019
Ślęza Wrocław
MKS Kluczbork
15:00 | 12.10.2019
Falubaz Zielona Góra
ROW Rybnik
14:00 | 13.10.2019
Polonia Bytom
Śląsk II Wrocław
15:00 | 13.10.2019

12 Kolejka

Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica
14:30 | 19.10.2019
Śląsk II Wrocław
MKS Kluczbork
15:00 | 19.10.2019
Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław
15:00 | 19.10.2019
Piast Żmigród
Błyskawica Gać
15:00 | 19.10.2019
Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała
15:00 | 19.10.2019
Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie
15:00 | 19.10.2019
Ruch Zdzieszowice
LZS Starowice Dolne
15:00 | 19.10.2019
ROW Rybnik
Ruch Chorzów
15:00 | 19.10.2019
Polonia Bytom
Falubaz Zielona Góra
15:00 | 19.10.2019

13 Kolejka

Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg
13:00 | 26.10.2019
LZS Starowice Dolne
ROW Rybnik
14:00 | 26.10.2019
Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice
14:00 | 26.10.2019
Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica
14:00 | 26.10.2019
Błyskawica Gać
Gwarek Tarnowskie Góry
14:00 | 26.10.2019
Ślęza Wrocław
Piast Żmigród
14:00 | 26.10.2019
MKS Kluczbork
Górnik II Zabrze
14:00 | 26.10.2019
Ruch Chorzów
Polonia Bytom
19:20 | 26.10.2019
Falubaz Zielona Góra
Śląsk II Wrocław
14:00 | 27.10.2019

14 Kolejka

Śląsk II Wrocław
Górnik II Zabrze
13:30 | 31.10.2019
Falubaz Zielona Góra
Ruch Chorzów
13:00 | 02.11.2019
Piast Żmigród
MKS Kluczbork
14:00 | 02.11.2019
Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław
14:00 | 02.11.2019
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
14:00 | 02.11.2019
Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin
14:00 | 02.11.2019
ROW Rybnik
Pniówek Pawłowice Śląskie
14:00 | 02.11.2019
Polonia Bytom
LZS Starowice Dolne
14:00 | 02.11.2019
Miedź II Legnica
Błyskawica Gać
13:00 | 03.11.2019

15 Kolejka

LZS Starowice Dolne
Falubaz Zielona Góra
14:00 | 09.11.2019
Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Bytom
14:00 | 09.11.2019
Zagłębie II Lubin
ROW Rybnik
14:00 | 09.11.2019
Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice
14:00 | 09.11.2019
Błyskawica Gać
Stal Brzeg
14:00 | 09.11.2019
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
14:00 | 09.11.2019
MKS Kluczbork
Gwarek Tarnowskie Góry
14:00 | 09.11.2019
Górnik II Zabrze
Piast Żmigród
14:00 | 09.11.2019
Ruch Chorzów
Śląsk II Wrocław
18:00 | 09.11.2019

16 Kolejka

Falubaz Zielona Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie
13:00 | 16.11.2019
Śląsk II Wrocław
Piast Żmigród
13:30 | 16.11.2019
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze
13:30 | 16.11.2019
Miedź II Legnica
MKS Kluczbork
13:30 | 16.11.2019
Stal Brzeg
Ślęza Wrocław
13:30 | 16.11.2019
Ruch Zdzieszowice
Błyskawica Gać
13:30 | 16.11.2019
ROW Rybnik
Rekord Bielsko-Biała
13:30 | 16.11.2019
Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin
13:30 | 16.11.2019
Ruch Chorzów
LZS Starowice Dolne
17:00 | 16.11.2019

17 Kolejka

Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Chorzów
12:00 | 23.11.2019
Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice
12:00 | 23.11.2019
Zagłębie II Lubin
Falubaz Zielona Góra
13:00 | 23.11.2019
Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry
13:00 | 23.11.2019
LZS Starowice Dolne
Śląsk II Wrocław
13:30 | 23.11.2019
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom
13:30 | 23.11.2019
Błyskawica Gać
ROW Rybnik
13:30 | 23.11.2019
Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica
13:30 | 23.11.2019
MKS Kluczbork
Stal Brzeg
16:00 | 23.11.2019

18 Kolejka

Śląsk II Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry
30.11.2019
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
30.11.2019
Górnik II Zabrze
Stal Brzeg
30.11.2019
MKS Kluczbork
Ruch Zdzieszowice
30.11.2019
Ślęza Wrocław
ROW Rybnik
30.11.2019
Błyskawica Gać
Polonia Bytom
30.11.2019
Rekord Bielsko-Biała
Falubaz Zielona Góra
30.11.2019
Zagłębie II Lubin
Ruch Chorzów
30.11.2019
Pniówek Pawłowice Śląskie
LZS Starowice Dolne
30.11.2019

19 Kolejka

Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie
17:00 | 10.08.2019
Zagłębie II Lubin
LZS Starowice Dolne
17:00 | 10.08.2019
Rekord Bielsko-Biała
Ruch Chorzów
17:00 | 10.08.2019
Błyskawica Gać
Falubaz Zielona Góra
17:00 | 10.08.2019
Ślęza Wrocław
Polonia Bytom
17:00 | 10.08.2019
MKS Kluczbork
ROW Rybnik
17:00 | 10.08.2019
Górnik II Zabrze
Ruch Zdzieszowice
17:00 | 10.08.2019
Piast Żmigród
Stal Brzeg
17:00 | 10.08.2019
Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica
17:00 | 10.08.2019

20 Kolejka

Ślęza Wrocław
Falubaz Zielona Góra
07.03.2020
Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
07.03.2020
Rekord Bielsko-Biała
LZS Starowice Dolne
07.03.2020
Zagłębie II Lubin
Pniówek Pawłowice Śląskie
07.03.2020
Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica
07.03.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg
07.03.2020
Piast Żmigród
Ruch Zdzieszowice
07.03.2020
Górnik II Zabrze
ROW Rybnik
07.03.2020
MKS Kluczbork
Polonia Bytom
07.03.2020

21 Kolejka

Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław
14.03.2020
Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała
14.03.2020
LZS Starowice Dolne
Błyskawica Gać
14.03.2020
Ruch Chorzów
Ślęza Wrocław
14.03.2020
Falubaz Zielona Góra
MKS Kluczbork
14.03.2020
Polonia Bytom
Górnik II Zabrze
14.03.2020
ROW Rybnik
Piast Żmigród
14.03.2020
Ruch Zdzieszowice
Gwarek Tarnowskie Góry
14.03.2020
Stal Brzeg
Miedź II Legnica
14.03.2020

22 Kolejka

Śląsk II Wrocław
Stal Brzeg
21.03.2020
Miedź II Legnica
Ruch Zdzieszowice
21.03.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
ROW Rybnik
21.03.2020
Piast Żmigród
Polonia Bytom
21.03.2020
Górnik II Zabrze
Falubaz Zielona Góra
21.03.2020
MKS Kluczbork
Ruch Chorzów
21.03.2020
Ślęza Wrocław
LZS Starowice Dolne
21.03.2020
Błyskawica Gać
Pniówek Pawłowice Śląskie
21.03.2020
Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin
21.03.2020

23 Kolejka

Rekord Bielsko-Biała
Śląsk II Wrocław
28.03.2020
Zagłębie II Lubin
Błyskawica Gać
28.03.2020
Pniówek Pawłowice Śląskie
Ślęza Wrocław
28.03.2020
LZS Starowice Dolne
MKS Kluczbork
28.03.2020
Ruch Chorzów
Górnik II Zabrze
28.03.2020
Falubaz Zielona Góra
Piast Żmigród
28.03.2020
Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry
28.03.2020
ROW Rybnik
Miedź II Legnica
28.03.2020
Ruch Zdzieszowice
Stal Brzeg
28.03.2020

24 Kolejka

Śląsk II Wrocław
Ruch Zdzieszowice
04.04.2020
Stal Brzeg
ROW Rybnik
04.04.2020
Miedź II Legnica
Polonia Bytom
04.04.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
Falubaz Zielona Góra
04.04.2020
Piast Żmigród
Ruch Chorzów
04.04.2020
Górnik II Zabrze
LZS Starowice Dolne
04.04.2020
MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice Śląskie
04.04.2020
Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin
04.04.2020
Błyskawica Gać
Rekord Bielsko-Biała
04.04.2020

25 Kolejka

Błyskawica Gać
Śląsk II Wrocław
11.04.2020
Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław
11.04.2020
Zagłębie II Lubin
MKS Kluczbork
11.04.2020
Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik II Zabrze
11.04.2020
LZS Starowice Dolne
Piast Żmigród
11.04.2020
Ruch Chorzów
Gwarek Tarnowskie Góry
11.04.2020
Falubaz Zielona Góra
Miedź II Legnica
11.04.2020
Polonia Bytom
Stal Brzeg
11.04.2020
ROW Rybnik
Ruch Zdzieszowice
11.04.2020

26 Kolejka

Śląsk II Wrocław
ROW Rybnik
18.04.2020
Ruch Zdzieszowice
Polonia Bytom
18.04.2020
Stal Brzeg
Falubaz Zielona Góra
18.04.2020
Miedź II Legnica
Ruch Chorzów
18.04.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
LZS Starowice Dolne
18.04.2020
Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice Śląskie
18.04.2020
Górnik II Zabrze
Zagłębie II Lubin
18.04.2020
MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała
18.04.2020
Ślęza Wrocław
Błyskawica Gać
18.04.2020

27 Kolejka

Ślęza Wrocław
Śląsk II Wrocław
25.04.2020
Błyskawica Gać
MKS Kluczbork
25.04.2020
Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
25.04.2020
Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród
25.04.2020
Pniówek Pawłowice Śląskie
Gwarek Tarnowskie Góry
25.04.2020
LZS Starowice Dolne
Miedź II Legnica
25.04.2020
Ruch Chorzów
Stal Brzeg
25.04.2020
Falubaz Zielona Góra
Ruch Zdzieszowice
25.04.2020
Polonia Bytom
ROW Rybnik
25.04.2020

28 Kolejka

Śląsk II Wrocław
Polonia Bytom
02.05.2020
ROW Rybnik
Falubaz Zielona Góra
02.05.2020
Ruch Zdzieszowice
Ruch Chorzów
02.05.2020
Stal Brzeg
LZS Starowice Dolne
02.05.2020
Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice Śląskie
02.05.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin
02.05.2020
Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała
02.05.2020
Górnik II Zabrze
Błyskawica Gać
02.05.2020
MKS Kluczbork
Ślęza Wrocław
02.05.2020

29 Kolejka

MKS Kluczbork
Śląsk II Wrocław
09.05.2020
Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze
09.05.2020
Błyskawica Gać
Piast Żmigród
09.05.2020
Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
09.05.2020
Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica
09.05.2020
Pniówek Pawłowice Śląskie
Stal Brzeg
09.05.2020
LZS Starowice Dolne
Ruch Zdzieszowice
09.05.2020
Ruch Chorzów
ROW Rybnik
09.05.2020
Falubaz Zielona Góra
Polonia Bytom
09.05.2020

30 Kolejka

Śląsk II Wrocław
Falubaz Zielona Góra
16.05.2020
Polonia Bytom
Ruch Chorzów
16.05.2020
ROW Rybnik
LZS Starowice Dolne
16.05.2020
Ruch Zdzieszowice
Pniówek Pawłowice Śląskie
16.05.2020
Stal Brzeg
Zagłębie II Lubin
16.05.2020
Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała
16.05.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
Błyskawica Gać
16.05.2020
Piast Żmigród
Ślęza Wrocław
16.05.2020
Górnik II Zabrze
MKS Kluczbork
16.05.2020

31 Kolejka

Górnik II Zabrze
Śląsk II Wrocław
23.05.2020
MKS Kluczbork
Piast Żmigród
23.05.2020
Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry
23.05.2020
Błyskawica Gać
Miedź II Legnica
23.05.2020
Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg
23.05.2020
Zagłębie II Lubin
Ruch Zdzieszowice
23.05.2020
Pniówek Pawłowice Śląskie
ROW Rybnik
23.05.2020
LZS Starowice Dolne
Polonia Bytom
23.05.2020
Ruch Chorzów
Falubaz Zielona Góra
23.05.2020

32 Kolejka

Śląsk II Wrocław
Ruch Chorzów
30.05.2020
Falubaz Zielona Góra
LZS Starowice Dolne
30.05.2020
Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice Śląskie
30.05.2020
ROW Rybnik
Zagłębie II Lubin
30.05.2020
Ruch Zdzieszowice
Rekord Bielsko-Biała
30.05.2020
Stal Brzeg
Błyskawica Gać
30.05.2020
Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław
30.05.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Kluczbork
30.05.2020
Piast Żmigród
Górnik II Zabrze
30.05.2020

33 Kolejka

Piast Żmigród
Śląsk II Wrocław
07.06.2020
Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry
07.06.2020
MKS Kluczbork
Miedź II Legnica
07.06.2020
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
07.06.2020
Błyskawica Gać
Ruch Zdzieszowice
07.06.2020
Rekord Bielsko-Biała
ROW Rybnik
07.06.2020
Zagłębie II Lubin
Polonia Bytom
07.06.2020
Pniówek Pawłowice Śląskie
Falubaz Zielona Góra
07.06.2020
LZS Starowice Dolne
Ruch Chorzów
07.06.2020

34 Kolejka

Śląsk II Wrocław
LZS Starowice Dolne
14.06.2020
Ruch Chorzów
Pniówek Pawłowice Śląskie
14.06.2020
Falubaz Zielona Góra
Zagłębie II Lubin
14.06.2020
Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała
14.06.2020
ROW Rybnik
Błyskawica Gać
14.06.2020
Ruch Zdzieszowice
Ślęza Wrocław
14.06.2020
Stal Brzeg
MKS Kluczbork
14.06.2020
Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze
14.06.2020
Gwarek Tarnowskie Góry
Piast Żmigród
14.06.2020