Maciej Rosołek rozegrał 63 minuty w meczu towarzyskiego turnieju Elite League, w którym reprezentacja Polski do lat 20 przegrała ze swoimi rówieśnikami z Rumunii 1:2.

W spotkaniu odbywającym się na Stadionul Anghel Iordanescu w Voluntari Rosołek został posłany do boju przez Miłosza Stępińskiego od pierwszej minuty. Polacy od 33. minuty przegrywali 0:1, by tuż przed przerwą wyrównać za sprawą trafienia z rzutu karnego autorstwa Karola Struskiego z Jagiellonii Białystok. W 63. minucie napastnik Arki opuścił boisko, na którym zastąpił go Jakub Myszor z Cracovii. W 80. minucie Rumuni strzelili drugiego gola i zapewnili sobie zwycięstwo. W pięciu potyczkach turnieju Elite League biało-czerwoni uciułali dotychczas pięć punktów.

,,Rossiemu" gratulujemy występu w narodowych barwach.