Terminarz III liga, gr. IV Sezon 2019/2020

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Wisła Puławy
Jutrzenka Giebułtów
17:00 | 10.08.2019
Hutnik Kraków
Wólczanka Wólka Pełkińska
17:00 | 10.08.2019
Wisłoka Dębica
Podhale Nowy Targ
17:00 | 10.08.2019
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik
17:00 | 10.08.2019
Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm
17:00 | 11.08.2019
Siarka Tarnobrzeg
Wisła Sandomierz
17:00 | 11.08.2019
Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski
17:00 | 11.08.2019
Stal Kraśnik
Motor Lublin
17:00 | 11.08.2019
Korona II Kielce
Podlasie Biała Podlaska
16:00 | 11.09.2019

2 Kolejka

Jutrzenka Giebułtów
Siarka Tarnobrzeg
13:00 | 15.08.2019
Podhale Nowy Targ
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
16:00 | 15.08.2019
Chełmianka Chełm
Motor Lublin
17:00 | 15.08.2019
Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik
17:00 | 15.08.2019
Avia Świdnik
Hetman Zamość
17:00 | 15.08.2019
Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica
17:00 | 15.08.2019
Podlasie Biała Podlaska
Hutnik Kraków
17:00 | 15.08.2019
Wisła Sandomierz
Korona II Kielce
17:00 | 15.08.2019
Sokół Sieniawa
Wisła Puławy
17:00 | 15.08.2019

3 Kolejka

Korona II Kielce
Jutrzenka Giebułtów
12:00 | 18.08.2019
Wisła Puławy
Chełmianka Chełm
17:00 | 18.08.2019
Siarka Tarnobrzeg
Sokół Sieniawa
17:00 | 18.08.2019
Hutnik Kraków
Wisła Sandomierz
17:00 | 18.08.2019
Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska
17:00 | 18.08.2019
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wólczanka Wólka Pełkińska
17:00 | 18.08.2019
Hetman Zamość
Podhale Nowy Targ
17:00 | 18.08.2019
Stal Kraśnik
Avia Świdnik
17:00 | 18.08.2019
Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
19:00 | 18.08.2019

4 Kolejka

Jutrzenka Giebułtów
Hutnik Kraków
13:00 | 24.08.2019
Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
17:00 | 24.08.2019
Avia Świdnik
Motor Lublin
17:00 | 24.08.2019
Podhale Nowy Targ
Stal Kraśnik
17:00 | 24.08.2019
Wólczanka Wólka Pełkińska
Hetman Zamość
17:00 | 24.08.2019
Podlasie Biała Podlaska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17:00 | 24.08.2019
Wisła Sandomierz
Wisłoka Dębica
17:00 | 24.08.2019
Sokół Sieniawa
Korona II Kielce
17:00 | 24.08.2019
Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg
17:00 | 24.08.2019

5 Kolejka

Siarka Tarnobrzeg
Chełmianka Chełm
17:00 | 28.08.2019
Korona II Kielce
Wisła Puławy
17:00 | 28.08.2019
Hutnik Kraków
Sokół Sieniawa
17:00 | 28.08.2019
Wisłoka Dębica
Jutrzenka Giebułtów
17:00 | 28.08.2019
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz
17:00 | 28.08.2019
Hetman Zamość
Podlasie Biała Podlaska
17:00 | 28.08.2019
Stal Kraśnik
Wólczanka Wólka Pełkińska
17:00 | 28.08.2019
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
17:00 | 28.08.2019
Motor Lublin
Podhale Nowy Targ
19:00 | 28.08.2019

6 Kolejka

Jutrzenka Giebułtów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
13:00 | 31.08.2019
Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski
17:00 | 31.08.2019
Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik
17:00 | 31.08.2019
Wisła Puławy
Hutnik Kraków
17:00 | 31.08.2019
Siarka Tarnobrzeg
Korona II Kielce
17:00 | 31.08.2019
Chełmianka Chełm
Avia Świdnik
15:00 | 01.09.2019
Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska
16:00 | 01.09.2019
Wisła Sandomierz
Hetman Zamość
17:00 | 01.09.2019
Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica
17:00 | 01.09.2019

7 Kolejka

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół Sieniawa
17:00 | 05.09.2019
Hetman Zamość
Jutrzenka Giebułtów
12:00 | 07.09.2019
Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ
12:00 | 07.09.2019
Wisłoka Dębica
Wisła Puławy
16:00 | 07.09.2019
Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg
17:00 | 07.09.2019
Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska
17:00 | 07.09.2019
Korona II Kielce
Chełmianka Chełm
16:00 | 08.09.2019
Stal Kraśnik
Wisła Sandomierz
17:00 | 08.09.2019
Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska
18:00 | 25.09.2019

8 Kolejka

Jutrzenka Giebułtów
Stal Kraśnik
12:00 | 14.09.2019
Wisła Puławy
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
16:00 | 14.09.2019
Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica
16:00 | 14.09.2019
Korona II Kielce
Hutnik Kraków
13:00 | 15.09.2019
Chełmianka Chełm
Podhale Nowy Targ
15:00 | 15.09.2019
Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik
16:00 | 15.09.2019
Wisła Sandomierz
Motor Lublin
16:00 | 15.09.2019
Sokół Sieniawa
Hetman Zamość
16:00 | 15.09.2019
Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska
15:30 | 16.10.2019

9 Kolejka

Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska
16:00 | 20.09.2019
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka Tarnobrzeg
19:29 | 20.09.2019
Jutrzenka Giebułtów
Motor Lublin
12:00 | 21.09.2019
Hetman Zamość
Wisła Puławy
13:00 | 21.09.2019
Chełmianka Chełm
Hutnik Kraków
15:00 | 21.09.2019
Wisłoka Dębica
Korona II Kielce
16:00 | 21.09.2019
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz
16:00 | 21.09.2019
Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska
16:00 | 21.09.2019
Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa
16:00 | 22.09.2019

10 Kolejka

Jutrzenka Giebułtów
Orlęta Radzyń Podlaski
12:00 | 28.09.2019
Korona II Kielce
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
13:00 | 28.09.2019
Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ
14:00 | 28.09.2019
Wisła Puławy
Stal Kraśnik
16:00 | 28.09.2019
Siarka Tarnobrzeg
Hetman Zamość
16:00 | 28.09.2019
Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska
15:00 | 29.09.2019
Hutnik Kraków
Wisłoka Dębica
15:00 | 29.09.2019
Wisła Sandomierz
Avia Świdnik
16:00 | 29.09.2019
Sokół Sieniawa
Motor Lublin
16:00 | 29.09.2019

11 Kolejka

Avia Świdnik
Jutrzenka Giebułtów
13:00 | 05.10.2019
Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska
14:00 | 05.10.2019
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Kraków
15:00 | 05.10.2019
Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa
15:00 | 05.10.2019
Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz
15:00 | 05.10.2019
Motor Lublin
Wisła Puławy
17:00 | 05.10.2019
Hetman Zamość
Korona II Kielce
15:00 | 06.10.2019
Wisłoka Dębica
Chełmianka Chełm
15:30 | 06.10.2019
Stal Kraśnik
Siarka Tarnobrzeg
16:00 | 06.10.2019

12 Kolejka

Jutrzenka Giebułtów
Podhale Nowy Targ
12:00 | 12.10.2019
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
15:00 | 12.10.2019
Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin
15:00 | 12.10.2019
Hutnik Kraków
Hetman Zamość
15:00 | 12.10.2019
Wisłoka Dębica
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
15:30 | 12.10.2019
Korona II Kielce
Stal Kraśnik
13:00 | 13.10.2019
Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska
15:00 | 13.10.2019
Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska
15:00 | 13.10.2019
Sokół Sieniawa
Avia Świdnik
15:00 | 13.10.2019

13 Kolejka

Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa
14:00 | 19.10.2019
Wólczanka Wólka Pełkińska
Jutrzenka Giebułtów
14:00 | 19.10.2019
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm
15:00 | 19.10.2019
Hetman Zamość
Wisłoka Dębica
15:00 | 19.10.2019
Orlęta Radzyń Podlaski
Siarka Tarnobrzeg
15:00 | 19.10.2019
Avia Świdnik
Wisła Puławy
15:00 | 19.10.2019
Podlasie Biała Podlaska
Wisła Sandomierz
15:00 | 19.10.2019
Motor Lublin
Korona II Kielce
17:00 | 19.10.2019
Stal Kraśnik
Hutnik Kraków
15:00 | 20.10.2019

14 Kolejka

Jutrzenka Giebułtów
Podlasie Biała Podlaska
12:00 | 26.10.2019
Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik
14:00 | 26.10.2019
Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik
14:00 | 26.10.2019
Chełmianka Chełm
Wisła Sandomierz
15:00 | 26.10.2019
Wisła Puławy
Podhale Nowy Targ
15:00 | 26.10.2019
Hutnik Kraków
Motor Lublin
15:00 | 26.10.2019
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Hetman Zamość
15:00 | 26.10.2019
Korona II Kielce
Orlęta Radzyń Podlaski
13:00 | 27.10.2019
Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska
15:00 | 27.10.2019

15 Kolejka

Hetman Zamość
Chełmianka Chełm
14:00 | 02.11.2019
Avia Świdnik
Korona II Kielce
14:00 | 02.11.2019
Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg
14:00 | 02.11.2019
Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa
14:00 | 02.11.2019
Wisła Puławy
Wólczanka Wólka Pełkińska
14:30 | 02.11.2019
Motor Lublin
Wisłoka Dębica
17:00 | 02.11.2019
Orlęta Radzyń Podlaski
Hutnik Kraków
12:00 | 03.11.2019
Stal Kraśnik
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
14:00 | 03.11.2019
Wisła Sandomierz
Jutrzenka Giebułtów
14:00 | 03.11.2019

16 Kolejka

Korona II Kielce
Podhale Nowy Targ
13:00 | 09.11.2019
Hutnik Kraków
Avia Świdnik
13:00 | 09.11.2019
Hetman Zamość
Stal Kraśnik
13:00 | 09.11.2019
Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska
14:00 | 09.11.2019
Siarka Tarnobrzeg
Wólczanka Wólka Pełkińska
14:00 | 09.11.2019
Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski
14:00 | 09.11.2019
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin
17:00 | 09.11.2019
Chełmianka Chełm
Jutrzenka Giebułtów
14:00 | 10.11.2019
Sokół Sieniawa
Wisła Sandomierz
14:00 | 10.11.2019

17 Kolejka

Jutrzenka Giebułtów
Sokół Sieniawa
12:00 | 16.11.2019
Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
13:00 | 16.11.2019
Avia Świdnik
Wisłoka Dębica
13:00 | 16.11.2019
Podhale Nowy Targ
Hutnik Kraków
13:00 | 16.11.2019
Wólczanka Wólka Pełkińska
Korona II Kielce
13:00 | 16.11.2019
Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg
13:00 | 16.11.2019
Motor Lublin
Hetman Zamość
17:00 | 16.11.2019
Wisła Sandomierz
Wisła Puławy
13:00 | 17.11.2019
Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm
14:00 | 17.11.2019

18 Kolejka

Podlasie Biała Podlaska
Korona II Kielce
12:00 | 23.11.2019
Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa
13:00 | 23.11.2019
Jutrzenka Giebułtów
Wisła Puławy
13:00 | 23.11.2019
Wisła Sandomierz
Siarka Tarnobrzeg
13:00 | 23.11.2019
Wólczanka Wólka Pełkińska
Hutnik Kraków
13:00 | 23.11.2019
Podhale Nowy Targ
Wisłoka Dębica
13:00 | 23.11.2019
Avia Świdnik
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
13:00 | 23.11.2019
Orlęta Radzyń Podlaski
Hetman Zamość
13:00 | 23.11.2019
Motor Lublin
Stal Kraśnik
17:00 | 23.11.2019

19 Kolejka

Motor Lublin
Chełmianka Chełm
29.02.2020
Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski
29.02.2020
Hetman Zamość
Avia Świdnik
29.02.2020
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ
29.02.2020
Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska
29.02.2020
Hutnik Kraków
Soła Oświęcim
29.02.2020
Korona II Kielce
Wisła Sandomierz
29.02.2020
Siarka Tarnobrzeg
Jutrzenka Giebułtów
29.02.2020
Wisła Puławy
Sokół Sieniawa
29.02.2020

20 Kolejka

Chełmianka Chełm
Wisła Puławy
07.03.2020
Sokół Sieniawa
Siarka Tarnobrzeg
07.03.2020
Jutrzenka Giebułtów
Korona II Kielce
07.03.2020
Wisła Sandomierz
Hutnik Kraków
07.03.2020
Soła Oświęcim
Wisłoka Dębica
07.03.2020
Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
07.03.2020
Podhale Nowy Targ
Hetman Zamość
07.03.2020
Avia Świdnik
Stal Kraśnik
07.03.2020
Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin
07.03.2020

21 Kolejka

Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm
14.03.2020
Motor Lublin
Avia Świdnik
14.03.2020
Stal Kraśnik
Podhale Nowy Targ
14.03.2020
Hetman Zamość
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.03.2020
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Soła Oświęcim
14.03.2020
Wisłoka Dębica
Wisła Sandomierz
14.03.2020
Hutnik Kraków
Jutrzenka Giebułtów
14.03.2020
Korona II Kielce
Sokół Sieniawa
14.03.2020
Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy
14.03.2020

22 Kolejka

Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg
21.03.2020
Wisła Puławy
Korona II Kielce
21.03.2020
Sokół Sieniawa
Hutnik Kraków
21.03.2020
Jutrzenka Giebułtów
Wisłoka Dębica
21.03.2020
Wisła Sandomierz
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
21.03.2020
Soła Oświęcim
Hetman Zamość
21.03.2020
Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik
21.03.2020
Podhale Nowy Targ
Motor Lublin
21.03.2020
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
21.03.2020

23 Kolejka

Avia Świdnik
Chełmianka Chełm
28.03.2020
Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ
28.03.2020
Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska
28.03.2020
Stal Kraśnik
Soła Oświęcim
28.03.2020
Hetman Zamość
Wisła Sandomierz
28.03.2020
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Jutrzenka Giebułtów
28.03.2020
Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa
28.03.2020
Hutnik Kraków
Wisła Puławy
28.03.2020
Korona II Kielce
Siarka Tarnobrzeg
28.03.2020

24 Kolejka

Chełmianka Chełm
Korona II Kielce
04.04.2020
Siarka Tarnobrzeg
Hutnik Kraków
04.04.2020
Wisła Puławy
Wisłoka Dębica
04.04.2020
Sokół Sieniawa
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
04.04.2020
Jutrzenka Giebułtów
Hetman Zamość
04.04.2020
Wisła Sandomierz
Stal Kraśnik
04.04.2020
Soła Oświęcim
Motor Lublin
04.04.2020
Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń Podlaski
04.04.2020
Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik
04.04.2020

25 Kolejka

Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm
11.04.2020
Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska
11.04.2020
Orlęta Radzyń Podlaski
Soła Oświęcim
11.04.2020
Motor Lublin
Wisła Sandomierz
11.04.2020
Stal Kraśnik
Jutrzenka Giebułtów
11.04.2020
Hetman Zamość
Sokół Sieniawa
11.04.2020
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy
11.04.2020
Wisłoka Dębica
Siarka Tarnobrzeg
11.04.2020
Hutnik Kraków
Korona II Kielce
11.04.2020

26 Kolejka

Korona II Kielce
Wisłoka Dębica
18.04.2020
Siarka Tarnobrzeg
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
18.04.2020
Wisła Puławy
Hetman Zamość
18.04.2020
Sokół Sieniawa
Stal Kraśnik
18.04.2020
Jutrzenka Giebułtów
Motor Lublin
18.04.2020
Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2020
Soła Oświęcim
Avia Świdnik
18.04.2020
Wólczanka Wólka Pełkińska
Podhale Nowy Targ
18.04.2020
Chełmianka Chełm
Hutnik Kraków
15:00 | 18.04.2020

27 Kolejka

Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm
25.04.2020
Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim
25.04.2020
Avia Świdnik
Wisła Sandomierz
25.04.2020
Orlęta Radzyń Podlaski
Jutrzenka Giebułtów
25.04.2020
Motor Lublin
Sokół Sieniawa
25.04.2020
Stal Kraśnik
Wisła Puławy
25.04.2020
Hetman Zamość
Siarka Tarnobrzeg
25.04.2020
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce
25.04.2020
Wisłoka Dębica
Hutnik Kraków
25.04.2020

28 Kolejka

Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica
02.05.2020
Hutnik Kraków
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
02.05.2020
Korona II Kielce
Hetman Zamość
02.05.2020
Siarka Tarnobrzeg
Stal Kraśnik
02.05.2020
Wisła Puławy
Motor Lublin
02.05.2020
Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski
02.05.2020
Jutrzenka Giebułtów
Avia Świdnik
02.05.2020
Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ
02.05.2020
Soła Oświęcim
Wólczanka Wólka Pełkińska
02.05.2020

29 Kolejka

Soła Oświęcim
Chełmianka Chełm
09.05.2020
Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz
09.05.2020
Podhale Nowy Targ
Jutrzenka Giebułtów
09.05.2020
Avia Świdnik
Sokół Sieniawa
09.05.2020
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy
09.05.2020
Motor Lublin
Siarka Tarnobrzeg
09.05.2020
Stal Kraśnik
Korona II Kielce
09.05.2020
Hetman Zamość
Hutnik Kraków
09.05.2020
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisłoka Dębica
09.05.2020

30 Kolejka

Chełmianka Chełm
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
16.05.2020
Wisłoka Dębica
Hetman Zamość
16.05.2020
Hutnik Kraków
Stal Kraśnik
16.05.2020
Korona II Kielce
Motor Lublin
16.05.2020
Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski
16.05.2020
Wisła Puławy
Avia Świdnik
16.05.2020
Sokół Sieniawa
Podhale Nowy Targ
16.05.2020
Jutrzenka Giebułtów
Wólczanka Wólka Pełkińska
16.05.2020
Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim
16.05.2020

31 Kolejka

Wisła Sandomierz
Chełmianka Chełm
23.05.2020
Soła Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów
23.05.2020
Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa
23.05.2020
Podhale Nowy Targ
Wisła Puławy
23.05.2020
Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2020
Orlęta Radzyń Podlaski
Korona II Kielce
23.05.2020
Motor Lublin
Hutnik Kraków
23.05.2020
Stal Kraśnik
Wisłoka Dębica
23.05.2020
Hetman Zamość
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
23.05.2020

32 Kolejka

Chełmianka Chełm
Hetman Zamość
30.05.2020
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik
30.05.2020
Wisłoka Dębica
Motor Lublin
30.05.2020
Hutnik Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski
30.05.2020
Korona II Kielce
Avia Świdnik
30.05.2020
Siarka Tarnobrzeg
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
Wisła Puławy
Wólczanka Wólka Pełkińska
30.05.2020
Sokół Sieniawa
Soła Oświęcim
30.05.2020
Jutrzenka Giebułtów
Wisła Sandomierz
30.05.2020

33 Kolejka

Jutrzenka Giebułtów
Chełmianka Chełm
07.06.2020
Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa
07.06.2020
Soła Oświęcim
Wisła Puławy
07.06.2020
Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg
07.06.2020
Podhale Nowy Targ
Korona II Kielce
07.06.2020
Avia Świdnik
Hutnik Kraków
07.06.2020
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisłoka Dębica
07.06.2020
Motor Lublin
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
07.06.2020
Stal Kraśnik
Hetman Zamość
07.06.2020

34 Kolejka

Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik
14.06.2020
Hetman Zamość
Motor Lublin
14.06.2020
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski
14.06.2020
Wisłoka Dębica
Avia Świdnik
14.06.2020
Hutnik Kraków
Podhale Nowy Targ
14.06.2020
Korona II Kielce
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.06.2020
Siarka Tarnobrzeg
Soła Oświęcim
14.06.2020
Wisła Puławy
Wisła Sandomierz
14.06.2020
Sokół Sieniawa
Jutrzenka Giebułtów
14.06.2020