Terminarz III liga, gr. II Sezon 2019/2020

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Polonia Środa Wielkopolska
Mieszko Gniezno
18:00 | 02.08.2019
Nielba Wągrowiec
KP Starogard Gdański
15:00 | 03.08.2019
Grom Nowy Staw
KKS Kalisz
16:00 | 03.08.2019
Kotwica Kołobrzeg
Jarota Jarocin
16:00 | 03.08.2019
Unia Janikowo
Bałtyk Gdynia
17:00 | 03.08.2019
Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin
17:00 | 03.08.2019
Chemik Police
Świt Skolwin
15:00 | 04.08.2019
Radunia Stężyca
Górnik Konin
15:00 | 04.08.2019
Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin
15:00 | 04.08.2019

2 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin
17:30 | 09.08.2019
Bałtyk Koszalin
Radunia Stężyca
13:00 | 10.08.2019
Unia Janikowo
Chemik Police
15:00 | 10.08.2019
KP Starogard Gdański
Grom Nowy Staw
17:00 | 10.08.2019
Mieszko Gniezno
Pogoń II Szczecin
17:00 | 10.08.2019
Górnik Konin
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 10.08.2019
KKS Kalisz
Kotwica Kołobrzeg
18:00 | 10.08.2019
Gwardia Koszalin
Nielba Wągrowiec
18:00 | 10.08.2019
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
18:00 | 10.08.2019

3 Kolejka

Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin
17:00 | 14.08.2019
Pogoń II Szczecin
Górnik Konin
11:00 | 15.08.2019
Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno
15:00 | 15.08.2019
Grom Nowy Staw
Gwardia Koszalin
15:00 | 15.08.2019
Chemik Police
Bałtyk Gdynia
16:00 | 15.08.2019
Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański
16:00 | 15.08.2019
Sokół Kleczew
Unia Janikowo
17:00 | 15.08.2019
Radunia Stężyca
Świt Skolwin
17:00 | 15.08.2019
Jarota Jarocin
KKS Kalisz
18:00 | 15.08.2019

4 Kolejka

Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin
12:00 | 18.08.2019
KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin
16:00 | 18.08.2019
Górnik Konin
Nielba Wągrowiec
16:00 | 18.08.2019
Chemik Police
Sokół Kleczew
16:00 | 18.08.2019
Bałtyk Gdynia
KKS Kalisz
17:00 | 18.08.2019
Gwardia Koszalin
Kotwica Kołobrzeg
17:00 | 18.08.2019
Mieszko Gniezno
Grom Nowy Staw
17:00 | 18.08.2019
Unia Janikowo
Radunia Stężyca
17:00 | 18.08.2019
Świt Skolwin
Polonia Środa Wielkopolska
18:00 | 18.08.2019

5 Kolejka

Nielba Wągrowiec
Bałtyk Koszalin
15:00 | 24.08.2019
Grom Nowy Staw
Górnik Konin
15:00 | 24.08.2019
Kotwica Kołobrzeg
Mieszko Gniezno
16:00 | 24.08.2019
Sokół Kleczew
Bałtyk Gdynia
17:00 | 24.08.2019
Polonia Środa Wielkopolska
Unia Janikowo
17:00 | 24.08.2019
Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin
18:00 | 24.08.2019
KKS Kalisz
KP Starogard Gdański
18:00 | 24.08.2019
Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin
11:00 | 25.08.2019
Radunia Stężyca
Chemik Police
15:00 | 25.08.2019

6 Kolejka

Bałtyk Koszalin
Grom Nowy Staw
11:00 | 31.08.2019
Gwardia Koszalin
KKS Kalisz
15:00 | 31.08.2019
Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg
16:00 | 31.08.2019
Chemik Police
Polonia Środa Wielkopolska
16:00 | 31.08.2019
Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański
17:00 | 31.08.2019
Mieszko Gniezno
Jarota Jarocin
17:00 | 31.08.2019
Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin
17:00 | 31.08.2019
Sokół Kleczew
Radunia Stężyca
17:00 | 31.08.2019
Świt Skolwin
Nielba Wągrowiec
17:00 | 01.09.2019

7 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Chemik Police
11:00 | 07.09.2019
Nielba Wągrowiec
Unia Janikowo
15:00 | 07.09.2019
Grom Nowy Staw
Świt Skolwin
15:00 | 07.09.2019
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin
16:00 | 07.09.2019
KP Starogard Gdański
Gwardia Koszalin
16:00 | 07.09.2019
Jarota Jarocin
Górnik Konin
17:00 | 07.09.2019
KKS Kalisz
Mieszko Gniezno
18:00 | 07.09.2019
Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia
15:00 | 08.09.2019
Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew
16:00 | 08.09.2019

8 Kolejka

Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin
17:30 | 13.09.2019
Unia Janikowo
Grom Nowy Staw
16:00 | 14.09.2019
Chemik Police
Nielba Wągrowiec
16:00 | 14.09.2019
Mieszko Gniezno
KP Starogard Gdański
17:00 | 14.09.2019
Bałtyk Koszalin
Jarota Jarocin
14:00 | 15.09.2019
Radunia Stężyca
Polonia Środa Wielkopolska
15:00 | 15.09.2019
Bałtyk Gdynia
Gwardia Koszalin
16:00 | 15.09.2019
Świt Skolwin
Kotwica Kołobrzeg
16:00 | 15.09.2019
Górnik Konin
KKS Kalisz
17:00 | 15.09.2019

9 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Radunia Stężyca
11:00 | 21.09.2019
Grom Nowy Staw
Chemik Police
13:00 | 21.09.2019
Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia
15:00 | 21.09.2019
Nielba Wągrowiec
Sokół Kleczew
15:00 | 21.09.2019
Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo
16:00 | 21.09.2019
KP Starogard Gdański
Górnik Konin
16:00 | 21.09.2019
Jarota Jarocin
Świt Skolwin
17:00 | 21.09.2019
Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno
17:00 | 21.09.2019
KKS Kalisz
Bałtyk Koszalin
18:00 | 21.09.2019

10 Kolejka

Górnik Konin
Gwardia Koszalin
15:00 | 28.09.2019
Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański
15:00 | 28.09.2019
Unia Janikowo
Jarota Jarocin
15:00 | 28.09.2019
Świt Skolwin
KKS Kalisz
16:00 | 28.09.2019
Sokół Kleczew
Grom Nowy Staw
16:00 | 28.09.2019
Bałtyk Gdynia
Mieszko Gniezno
19:00 | 28.09.2019
Radunia Stężyca
Nielba Wągrowiec
15:00 | 29.09.2019
Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń II Szczecin
15:00 | 29.09.2019
Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg
16:00 | 29.09.2019

11 Kolejka

KP Starogard Gdański
Świt Skolwin
11:00 | 05.10.2019
Nielba Wągrowiec
Polonia Środa Wielkopolska
15:00 | 05.10.2019
Grom Nowy Staw
Radunia Stężyca
15:00 | 05.10.2019
Gwardia Koszalin
Bałtyk Koszalin
15:00 | 05.10.2019
Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew
16:00 | 05.10.2019
Jarota Jarocin
Chemik Police
16:00 | 05.10.2019
Mieszko Gniezno
Górnik Konin
16:00 | 05.10.2019
KKS Kalisz
Unia Janikowo
18:00 | 05.10.2019
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia
11:00 | 06.10.2019

12 Kolejka

Bałtyk Koszalin
Mieszko Gniezno
15:00 | 12.10.2019
Świt Skolwin
Gwardia Koszalin
15:00 | 12.10.2019
Unia Janikowo
KP Starogard Gdański
15:00 | 12.10.2019
Sokół Kleczew
Jarota Jarocin
15:00 | 12.10.2019
Polonia Środa Wielkopolska
Grom Nowy Staw
15:00 | 12.10.2019
Chemik Police
KKS Kalisz
16:00 | 12.10.2019
Bałtyk Gdynia
Górnik Konin
17:00 | 12.10.2019
Radunia Stężyca
Kotwica Kołobrzeg
15:00 | 13.10.2019
Pogoń II Szczecin
Nielba Wągrowiec
11:00 | 24.11.2019

13 Kolejka

Grom Nowy Staw
Pogoń II Szczecin
14:00 | 19.10.2019
Nielba Wągrowiec
Bałtyk Gdynia
15:00 | 19.10.2019
KP Starogard Gdański
Chemik Police
15:00 | 19.10.2019
Gwardia Koszalin
Unia Janikowo
15:00 | 19.10.2019
Mieszko Gniezno
Świt Skolwin
15:00 | 19.10.2019
Górnik Konin
Bałtyk Koszalin
15:00 | 19.10.2019
Jarota Jarocin
Radunia Stężyca
15:30 | 19.10.2019
Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska
16:00 | 19.10.2019
KKS Kalisz
Sokół Kleczew
18:00 | 19.10.2019

14 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Bałtyk Koszalin
17:00 | 25.10.2019
Nielba Wągrowiec
Grom Nowy Staw
13:00 | 26.10.2019
Unia Janikowo
Mieszko Gniezno
14:00 | 26.10.2019
Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański
14:00 | 26.10.2019
Świt Skolwin
Górnik Konin
15:00 | 26.10.2019
Chemik Police
Gwardia Koszalin
15:00 | 26.10.2019
Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin
15:00 | 26.10.2019
Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
11:00 | 27.10.2019
Radunia Stężyca
KKS Kalisz
14:00 | 27.10.2019

15 Kolejka

Grom Nowy Staw
Bałtyk Gdynia
13:00 | 02.11.2019
Górnik Konin
Unia Janikowo
13:00 | 02.11.2019
Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin
14:00 | 02.11.2019
KP Starogard Gdański
Radunia Stężyca
14:00 | 02.11.2019
Mieszko Gniezno
Chemik Police
14:00 | 02.11.2019
Kotwica Kołobrzeg
Nielba Wągrowiec
16:00 | 02.11.2019
KKS Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska
18:00 | 02.11.2019
Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin
11:00 | 03.11.2019
Gwardia Koszalin
Sokół Kleczew
13:00 | 03.11.2019

16 Kolejka

Unia Janikowo
Bałtyk Koszalin
13:00 | 09.11.2019
Sokół Kleczew
Mieszko Gniezno
13:00 | 09.11.2019
Nielba Wągrowiec
Jarota Jarocin
13:00 | 09.11.2019
Grom Nowy Staw
Kotwica Kołobrzeg
13:00 | 09.11.2019
Chemik Police
Górnik Konin
14:00 | 09.11.2019
Polonia Środa Wielkopolska
KP Starogard Gdański
14:00 | 09.11.2019
Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin
17:00 | 09.11.2019
Pogoń II Szczecin
KKS Kalisz
11:00 | 10.11.2019
Radunia Stężyca
Gwardia Koszalin
13:00 | 10.11.2019

17 Kolejka

Bałtyk Koszalin
Chemik Police
11:00 | 16.11.2019
KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin
13:00 | 16.11.2019
Gwardia Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska
13:00 | 16.11.2019
Górnik Konin
Sokół Kleczew
13:00 | 16.11.2019
Świt Skolwin
Unia Janikowo
14:00 | 16.11.2019
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia
16:00 | 16.11.2019
KKS Kalisz
Nielba Wągrowiec
18:00 | 16.11.2019
Jarota Jarocin
Grom Nowy Staw
13:00 | 17.11.2019
Mieszko Gniezno
Radunia Stężyca
13:30 | 17.11.2019

18 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Unia Janikowo
30.11.2019
Świt Skolwin
Chemik Police
30.11.2019
Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew
30.11.2019
Górnik Konin
Radunia Stężyca
30.11.2019
Mieszko Gniezno
Polonia Środa Wielkopolska
30.11.2019
Gwardia Koszalin
Pogoń II Szczecin
30.11.2019
KP Starogard Gdański
Nielba Wągrowiec
30.11.2019
KKS Kalisz
Grom Nowy Staw
30.11.2019
Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg
30.11.2019

19 Kolejka

Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia
29.02.2020
Kotwica Kołobrzeg
KKS Kalisz
29.02.2020
Grom Nowy Staw
KP Starogard Gdański
29.02.2020
Nielba Wągrowiec
Gwardia Koszalin
29.02.2020
Pogoń II Szczecin
Mieszko Gniezno
29.02.2020
Polonia Środa Wielkopolska
Górnik Konin
29.02.2020
Radunia Stężyca
Bałtyk Koszalin
29.02.2020
Sokół Kleczew
Świt Skolwin
29.02.2020
Chemik Police
Unia Janikowo
29.02.2020

20 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Chemik Police
07.03.2020
Unia Janikowo
Sokół Kleczew
07.03.2020
Świt Skolwin
Radunia Stężyca
07.03.2020
Bałtyk Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska
07.03.2020
Górnik Konin
Pogoń II Szczecin
07.03.2020
Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec
07.03.2020
Gwardia Koszalin
Grom Nowy Staw
07.03.2020
KP Starogard Gdański
Kotwica Kołobrzeg
07.03.2020
KKS Kalisz
Jarota Jarocin
07.03.2020

21 Kolejka

KKS Kalisz
Bałtyk Gdynia
14.03.2020
Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański
14.03.2020
Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin
14.03.2020
Grom Nowy Staw
Mieszko Gniezno
14.03.2020
Nielba Wągrowiec
Górnik Konin
14.03.2020
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin
14.03.2020
Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin
14.03.2020
Radunia Stężyca
Unia Janikowo
14.03.2020
Sokół Kleczew
Chemik Police
14.03.2020

22 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew
21.03.2020
Chemik Police
Radunia Stężyca
21.03.2020
Unia Janikowo
Polonia Środa Wielkopolska
21.03.2020
Świt Skolwin
Pogoń II Szczecin
21.03.2020
Bałtyk Koszalin
Nielba Wągrowiec
21.03.2020
Górnik Konin
Grom Nowy Staw
21.03.2020
Mieszko Gniezno
Kotwica Kołobrzeg
21.03.2020
Gwardia Koszalin
Jarota Jarocin
21.03.2020
KP Starogard Gdański
KKS Kalisz
21.03.2020

23 Kolejka

KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia
28.03.2020
KKS Kalisz
Gwardia Koszalin
28.03.2020
Jarota Jarocin
Mieszko Gniezno
28.03.2020
Kotwica Kołobrzeg
Górnik Konin
28.03.2020
Grom Nowy Staw
Bałtyk Koszalin
28.03.2020
Nielba Wągrowiec
Świt Skolwin
28.03.2020
Pogoń II Szczecin
Unia Janikowo
28.03.2020
Polonia Środa Wielkopolska
Chemik Police
28.03.2020
Radunia Stężyca
Sokół Kleczew
28.03.2020

24 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Radunia Stężyca
04.04.2020
Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska
04.04.2020
Chemik Police
Pogoń II Szczecin
04.04.2020
Unia Janikowo
Nielba Wągrowiec
04.04.2020
Świt Skolwin
Grom Nowy Staw
04.04.2020
Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg
04.04.2020
Górnik Konin
Jarota Jarocin
04.04.2020
Mieszko Gniezno
KKS Kalisz
04.04.2020
Gwardia Koszalin
KP Starogard Gdański
04.04.2020

25 Kolejka

Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia
11.04.2020
KP Starogard Gdański
Mieszko Gniezno
11.04.2020
KKS Kalisz
Górnik Konin
11.04.2020
Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
11.04.2020
Kotwica Kołobrzeg
Świt Skolwin
11.04.2020
Grom Nowy Staw
Unia Janikowo
11.04.2020
Nielba Wągrowiec
Chemik Police
11.04.2020
Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew
11.04.2020
Polonia Środa Wielkopolska
Radunia Stężyca
11.04.2020

26 Kolejka

Radunia Stężyca
Pogoń II Szczecin
18.04.2020
Sokół Kleczew
Nielba Wągrowiec
18.04.2020
Chemik Police
Grom Nowy Staw
18.04.2020
Unia Janikowo
Kotwica Kołobrzeg
18.04.2020
Świt Skolwin
Jarota Jarocin
18.04.2020
Bałtyk Koszalin
KKS Kalisz
18.04.2020
Górnik Konin
KP Starogard Gdański
18.04.2020
Mieszko Gniezno
Gwardia Koszalin
18.04.2020
Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2020

27 Kolejka

Mieszko Gniezno
Bałtyk Gdynia
25.04.2020
Gwardia Koszalin
Górnik Konin
25.04.2020
KP Starogard Gdański
Bałtyk Koszalin
25.04.2020
KKS Kalisz
Świt Skolwin
25.04.2020
Jarota Jarocin
Unia Janikowo
25.04.2020
Kotwica Kołobrzeg
Chemik Police
25.04.2020
Grom Nowy Staw
Sokół Kleczew
25.04.2020
Nielba Wągrowiec
Radunia Stężyca
25.04.2020
Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska
25.04.2020

28 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin
02.05.2020
Polonia Środa Wielkopolska
Nielba Wągrowiec
02.05.2020
Radunia Stężyca
Grom Nowy Staw
02.05.2020
Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg
02.05.2020
Chemik Police
Jarota Jarocin
02.05.2020
Unia Janikowo
KKS Kalisz
02.05.2020
Świt Skolwin
KP Starogard Gdański
02.05.2020
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
02.05.2020
Górnik Konin
Mieszko Gniezno
02.05.2020

29 Kolejka

Górnik Konin
Bałtyk Gdynia
09.05.2020
Mieszko Gniezno
Bałtyk Koszalin
09.05.2020
Gwardia Koszalin
Świt Skolwin
09.05.2020
KP Starogard Gdański
Unia Janikowo
09.05.2020
KKS Kalisz
Chemik Police
09.05.2020
Jarota Jarocin
Sokół Kleczew
09.05.2020
Kotwica Kołobrzeg
Radunia Stężyca
09.05.2020
Grom Nowy Staw
Polonia Środa Wielkopolska
09.05.2020
Nielba Wągrowiec
Pogoń II Szczecin
09.05.2020

30 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Nielba Wągrowiec
16.05.2020
Pogoń II Szczecin
Grom Nowy Staw
16.05.2020
Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kołobrzeg
16.05.2020
Radunia Stężyca
Jarota Jarocin
16.05.2020
Sokół Kleczew
KKS Kalisz
16.05.2020
Chemik Police
KP Starogard Gdański
16.05.2020
Unia Janikowo
Gwardia Koszalin
16.05.2020
Świt Skolwin
Mieszko Gniezno
16.05.2020
Bałtyk Koszalin
Górnik Konin
16.05.2020

31 Kolejka

Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia
23.05.2020
Górnik Konin
Świt Skolwin
23.05.2020
Mieszko Gniezno
Unia Janikowo
23.05.2020
Gwardia Koszalin
Chemik Police
23.05.2020
KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew
23.05.2020
KKS Kalisz
Radunia Stężyca
23.05.2020
Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska
23.05.2020
Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin
23.05.2020
Grom Nowy Staw
Nielba Wągrowiec
23.05.2020

32 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Grom Nowy Staw
30.05.2020
Nielba Wągrowiec
Kotwica Kołobrzeg
30.05.2020
Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin
30.05.2020
Polonia Środa Wielkopolska
KKS Kalisz
30.05.2020
Radunia Stężyca
KP Starogard Gdański
30.05.2020
Sokół Kleczew
Gwardia Koszalin
30.05.2020
Chemik Police
Mieszko Gniezno
30.05.2020
Unia Janikowo
Górnik Konin
30.05.2020
Świt Skolwin
Bałtyk Koszalin
30.05.2020

33 Kolejka

Świt Skolwin
Bałtyk Gdynia
07.06.2020
Bałtyk Koszalin
Unia Janikowo
07.06.2020
Górnik Konin
Chemik Police
07.06.2020
Mieszko Gniezno
Sokół Kleczew
07.06.2020
Gwardia Koszalin
Radunia Stężyca
07.06.2020
KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wielkopolska
07.06.2020
KKS Kalisz
Pogoń II Szczecin
07.06.2020
Jarota Jarocin
Nielba Wągrowiec
07.06.2020
Kotwica Kołobrzeg
Grom Nowy Staw
07.06.2020

34 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg
14.06.2020
Grom Nowy Staw
Jarota Jarocin
14.06.2020
Nielba Wągrowiec
KKS Kalisz
14.06.2020
Pogoń II Szczecin
KP Starogard Gdański
14.06.2020
Polonia Środa Wielkopolska
Gwardia Koszalin
14.06.2020
Radunia Stężyca
Mieszko Gniezno
14.06.2020
Sokół Kleczew
Górnik Konin
14.06.2020
Chemik Police
Bałtyk Koszalin
14.06.2020
Unia Janikowo
Świt Skolwin
14.06.2020