Terminarz III liga, gr. I Sezon 2019/2020

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki
15:00 | 03.08.2019
Ursus Warszawa
Broń Radom
16:00 | 03.08.2019
Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
16:00 | 03.08.2019
KS Wasilków
Pelikan Łowicz
17:00 | 03.08.2019
Znicz Biała Piska
Ruch Wysokie Mazowieckie
17:00 | 03.08.2019
RKS Radomsko
Legia II Warszawa
17:00 | 03.08.2019
Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów Mazowiecki
17:00 | 03.08.2019
Huragan Morąg
Sokół Ostróda
18:00 | 03.08.2019
Polonia Warszawa
Unia Skierniewice
19:00 | 03.08.2019

2 Kolejka

Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie
17:00 | 10.08.2019
Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska
17:00 | 10.08.2019
Concordia Elbląg
KS Wasilków
17:00 | 10.08.2019
RKS Radomsko
Huragan Morąg
17:00 | 10.08.2019
Broń Radom
Legia II Warszawa
17:00 | 10.08.2019
Sokół Ostróda
Lechia Tomaszów Mazowiecki
18:00 | 10.08.2019
Polonia Warszawa
Ursus Warszawa
19:00 | 10.08.2019
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19:35 | 10.08.2019
Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów
11:15 | 11.08.2019

3 Kolejka

KS Wasilków
Sokół Ostróda
17:00 | 14.08.2019
Olimpia Zambrów
Concordia Elbląg
17:00 | 14.08.2019
Znicz Biała Piska
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 14.08.2019
Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Aleksandrów Łódzki
17:00 | 14.08.2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz
17:30 | 14.08.2019
Huragan Morąg
Broń Radom
18:00 | 14.08.2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki
RKS Radomsko
18:00 | 14.08.2019
Ursus Warszawa
Unia Skierniewice
18:00 | 14.08.2019
Legia II Warszawa
Polonia Warszawa
18:00 | 21.08.2019

4 Kolejka

Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki
15:00 | 17.08.2019
Ursus Warszawa
Legia II Warszawa
16:00 | 17.08.2019
Concordia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
17:00 | 17.08.2019
Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów
18:00 | 17.08.2019
Polonia Warszawa
Huragan Morąg
19:00 | 17.08.2019
Pelikan Łowicz
Znicz Biała Piska
11:15 | 18.08.2019
Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki
16:00 | 18.08.2019
RKS Radomsko
KS Wasilków
17:00 | 18.08.2019
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie
18:00 | 18.08.2019

5 Kolejka

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Ostróda
15:30 | 24.08.2019
Olimpia Zambrów
RKS Radomsko
16:00 | 24.08.2019
Huragan Morąg
Ursus Warszawa
17:00 | 24.08.2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa
17:00 | 24.08.2019
KS Wasilków
Broń Radom
17:00 | 24.08.2019
Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg
17:00 | 24.08.2019
Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 24.08.2019
Legia II Warszawa
Unia Skierniewice
12:00 | 25.08.2019
Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz
16:00 | 25.08.2019

6 Kolejka

Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 30.08.2019
Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki
16:00 | 31.08.2019
Concordia Elbląg
Ruch Wysokie Mazowieckie
17:00 | 31.08.2019
Sokół Ostróda
Znicz Biała Piska
18:00 | 31.08.2019
Polonia Warszawa
KS Wasilków
19:00 | 31.08.2019
Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki
11:15 | 01.09.2019
Legia II Warszawa
Huragan Morąg
12:00 | 01.09.2019
RKS Radomsko
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
17:00 | 01.09.2019
Broń Radom
Olimpia Zambrów
18:00 | 09.10.2019

7 Kolejka

Sokół Aleksandrów Łódzki
Concordia Elbląg
13:00 | 05.09.2019
Huragan Morąg
Unia Skierniewice
17:00 | 06.09.2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom
15:30 | 07.09.2019
KS Wasilków
Ursus Warszawa
16:00 | 07.09.2019
Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa
16:00 | 07.09.2019
Znicz Biała Piska
RKS Radomsko
16:00 | 07.09.2019
Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Ostróda
16:00 | 08.09.2019
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz
17:00 | 08.09.2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa
15:00 | 23.10.2019

8 Kolejka

Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19:00 | 13.09.2019
Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz
14:00 | 14.09.2019
RKS Radomsko
Ruch Wysokie Mazowieckie
16:00 | 14.09.2019
Znicz Biała Piska
Broń Radom
16:00 | 14.09.2019
Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów
16:00 | 14.09.2019
Legia II Warszawa
KS Wasilków
16:00 | 14.09.2019
Huragan Morąg
Lechia Tomaszów Mazowiecki
16:00 | 14.09.2019
Concordia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
16:30 | 14.09.2019
Sokół Ostróda
Sokół Aleksandrów Łódzki
18:00 | 14.09.2019

9 Kolejka

Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Ostróda
19:30 | 20.09.2019
Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa
14:00 | 21.09.2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa
15:30 | 21.09.2019
Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa
16:00 | 21.09.2019
Sokół Aleksandrów Łódzki
RKS Radomsko
16:00 | 21.09.2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice
11:00 | 22.09.2019
Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg
11:15 | 22.09.2019
KS Wasilków
Huragan Morąg
15:00 | 22.09.2019
Ruch Wysokie Mazowieckie
Broń Radom
16:00 | 22.09.2019

10 Kolejka

Polonia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie
20:00 | 27.09.2019
RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
15:00 | 28.09.2019
Huragan Morąg
Olimpia Zambrów
15:00 | 28.09.2019
Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska
16:00 | 28.09.2019
Sokół Ostróda
Pelikan Łowicz
18:00 | 28.09.2019
Unia Skierniewice
Concordia Elbląg
11:00 | 29.09.2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki
KS Wasilków
11:00 | 29.09.2019
Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
12:00 | 29.09.2019
Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki
16:00 | 29.09.2019

11 Kolejka

Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom
19:30 | 04.10.2019
Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa
14:00 | 05.10.2019
Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki
15:00 | 05.10.2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Huragan Morąg
15:00 | 05.10.2019
Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa
15:00 | 05.10.2019
Concordia Elbląg
Sokół Ostróda
16:00 | 05.10.2019
Pelikan Łowicz
RKS Radomsko
11:15 | 06.10.2019
KS Wasilków
Unia Skierniewice
15:00 | 06.10.2019
Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawa
16:00 | 06.10.2019

12 Kolejka

Huragan Morąg
Znicz Biała Piska
14:00 | 12.10.2019
Unia Skierniewice
Sokół Ostróda
15:00 | 12.10.2019
RKS Radomsko
Concordia Elbląg
15:00 | 12.10.2019
KS Wasilków
Olimpia Zambrów
15:00 | 12.10.2019
Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki
16:00 | 12.10.2019
Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
18:00 | 12.10.2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
11:00 | 13.10.2019
Broń Radom
Pelikan Łowicz
13:00 | 13.10.2019
Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie
17:00 | 06.11.2019

13 Kolejka

Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice
14:00 | 19.10.2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Wasilków
14:00 | 19.10.2019
Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów Mazowiecki
14:00 | 19.10.2019
Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa
15:00 | 19.10.2019
Concordia Elbląg
Broń Radom
15:00 | 19.10.2019
Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 19.10.2019
Sokół Ostróda
RKS Radomsko
18:00 | 19.10.2019
Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa
11:15 | 20.10.2019
Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg
16:00 | 20.10.2019

14 Kolejka

Unia Skierniewice
RKS Radomsko
14:00 | 26.10.2019
Huragan Morąg
Sokół Aleksandrów Łódzki
14:00 | 26.10.2019
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
14:00 | 26.10.2019
Olimpia Zambrów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
14:00 | 26.10.2019
Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz
15:00 | 26.10.2019
Polonia Warszawa
Concordia Elbląg
17:00 | 26.10.2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie
11:00 | 27.10.2019
Broń Radom
Sokół Ostróda
12:00 | 27.10.2019
Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
12:00 | 27.10.2019

15 Kolejka

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice
13:00 | 02.11.2019
Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów
13:00 | 02.11.2019
Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki
13:00 | 02.11.2019
Huragan Morąg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
13:00 | 02.11.2019
Concordia Elbląg
Ursus Warszawa
13:30 | 02.11.2019
RKS Radomsko
Broń Radom
14:00 | 02.11.2019
Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków
16:00 | 02.11.2019
Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa
11:15 | 03.11.2019
Sokół Ostróda
Polonia Warszawa
16:00 | 03.11.2019

16 Kolejka

Polonia Warszawa
RKS Radomsko
19:00 | 08.11.2019
Unia Skierniewice
Broń Radom
13:00 | 09.11.2019
Ursus Warszawa
Sokół Ostróda
13:00 | 09.11.2019
Huragan Morąg
Pelikan Łowicz
13:00 | 09.11.2019
KS Wasilków
Sokół Aleksandrów Łódzki
13:00 | 09.11.2019
Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie
13:00 | 09.11.2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz Biała Piska
13:00 | 09.11.2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
11:00 | 10.11.2019
Legia II Warszawa
Concordia Elbląg
12:00 | 10.11.2019

17 Kolejka

Broń Radom
Polonia Warszawa
18:00 | 15.11.2019
Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice
13:00 | 16.11.2019
Sokół Aleksandrów Łódzki
Olimpia Zambrów
13:00 | 16.11.2019
Concordia Elbląg
Huragan Morąg
13:30 | 16.11.2019
Ruch Wysokie Mazowieckie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16:00 | 16.11.2019
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Wasilków
16:00 | 16.11.2019
Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki
11:15 | 17.11.2019
RKS Radomsko
Ursus Warszawa
13:00 | 17.11.2019
Sokół Ostróda
Legia II Warszawa
18:00 | 01.04.2020

18 Kolejka

Unia Skierniewice
Polonia Warszawa
13:00 | 23.11.2019
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
13:00 | 23.11.2019
Broń Radom
Ursus Warszawa
16:00 | 23.11.2019
Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Biała Piska
16:00 | 23.11.2019
Sokół Ostróda
Huragan Morąg
18:00 | 23.11.2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Concordia Elbląg
11:00 | 24.11.2019
Pelikan Łowicz
KS Wasilków
11:15 | 24.11.2019
Legia II Warszawa
RKS Radomsko
12:00 | 24.11.2019
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów
13:00 | 24.11.2019

19 Kolejka

Ruch Wysokie Mazowieckie
Unia Skierniewice
29.02.2020
Znicz Biała Piska
Sokół Aleksandrów Łódzki
29.02.2020
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
29.02.2020
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
29.02.2020
KS Wasilków
Concordia Elbląg
29.02.2020
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Ostróda
29.02.2020
Huragan Morąg
RKS Radomsko
29.02.2020
Legia II Warszawa
Broń Radom
29.02.2020
Ursus Warszawa
Polonia Warszawa
29.02.2020

20 Kolejka

Unia Skierniewice
Ursus Warszawa
07.03.2020
Polonia Warszawa
Legia II Warszawa
07.03.2020
Broń Radom
Huragan Morąg
07.03.2020
RKS Radomsko
Lechia Tomaszów Mazowiecki
07.03.2020
Sokół Ostróda
KS Wasilków
07.03.2020
Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów
07.03.2020
Pelikan Łowicz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
07.03.2020
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska
07.03.2020
Sokół Aleksandrów Łódzki
Ruch Wysokie Mazowieckie
07.03.2020

21 Kolejka

Sokół Aleksandrów Łódzki
Unia Skierniewice
14.03.2020
Ruch Wysokie Mazowieckie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
14.03.2020
Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz
14.03.2020
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Concordia Elbląg
14.03.2020
Olimpia Zambrów
Sokół Ostróda
14.03.2020
KS Wasilków
RKS Radomsko
14.03.2020
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom
14.03.2020
Huragan Morąg
Polonia Warszawa
14.03.2020
Legia II Warszawa
Ursus Warszawa
14.03.2020

22 Kolejka

Unia Skierniewice
Legia II Warszawa
21.03.2020
Ursus Warszawa
Huragan Morąg
21.03.2020
Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki
21.03.2020
Broń Radom
KS Wasilków
21.03.2020
RKS Radomsko
Olimpia Zambrów
21.03.2020
Sokół Ostróda
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
21.03.2020
Concordia Elbląg
Znicz Biała Piska
21.03.2020
Pelikan Łowicz
Ruch Wysokie Mazowieckie
21.03.2020
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki
21.03.2020

23 Kolejka

Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice
28.03.2020
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz
28.03.2020
Ruch Wysokie Mazowieckie
Concordia Elbląg
28.03.2020
Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda
28.03.2020
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
RKS Radomsko
28.03.2020
Olimpia Zambrów
Broń Radom
28.03.2020
KS Wasilków
Polonia Warszawa
28.03.2020
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa
28.03.2020
Huragan Morąg
Legia II Warszawa
28.03.2020

24 Kolejka

Unia Skierniewice
Huragan Morąg
04.04.2020
Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki
04.04.2020
Ursus Warszawa
KS Wasilków
04.04.2020
Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów
04.04.2020
Broń Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
04.04.2020
RKS Radomsko
Znicz Biała Piska
04.04.2020
Sokół Ostróda
Ruch Wysokie Mazowieckie
04.04.2020
Concordia Elbląg
Sokół Aleksandrów Łódzki
04.04.2020
Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
04.04.2020

25 Kolejka

Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice
11.04.2020
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Elbląg
11.04.2020
Sokół Aleksandrów Łódzki
Sokół Ostróda
11.04.2020
Ruch Wysokie Mazowieckie
RKS Radomsko
11.04.2020
Znicz Biała Piska
Broń Radom
11.04.2020
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Polonia Warszawa
11.04.2020
Olimpia Zambrów
Ursus Warszawa
11.04.2020
KS Wasilków
Legia II Warszawa
11.04.2020
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Huragan Morąg
11.04.2020

26 Kolejka

Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki
18.04.2020
Huragan Morąg
KS Wasilków
18.04.2020
Legia II Warszawa
Olimpia Zambrów
18.04.2020
Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
18.04.2020
Polonia Warszawa
Znicz Biała Piska
18.04.2020
Broń Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie
18.04.2020
RKS Radomsko
Sokół Aleksandrów Łódzki
18.04.2020
Sokół Ostróda
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
18.04.2020
Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz
18.04.2020

27 Kolejka

Concordia Elbląg
Unia Skierniewice
25.04.2020
Pelikan Łowicz
Sokół Ostróda
25.04.2020
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
RKS Radomsko
25.04.2020
Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom
25.04.2020
Ruch Wysokie Mazowieckie
Polonia Warszawa
25.04.2020
Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa
25.04.2020
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa
25.04.2020
Olimpia Zambrów
Huragan Morąg
25.04.2020
KS Wasilków
Lechia Tomaszów Mazowiecki
25.04.2020

28 Kolejka

Unia Skierniewice
KS Wasilków
02.05.2020
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów
02.05.2020
Huragan Morąg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
02.05.2020
Legia II Warszawa
Znicz Biała Piska
02.05.2020
Ursus Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie
02.05.2020
Polonia Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki
02.05.2020
Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
02.05.2020
RKS Radomsko
Pelikan Łowicz
02.05.2020
Sokół Ostróda
Concordia Elbląg
02.05.2020

29 Kolejka

Sokół Ostróda
Unia Skierniewice
09.05.2020
Concordia Elbląg
RKS Radomsko
09.05.2020
Pelikan Łowicz
Broń Radom
09.05.2020
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia Warszawa
09.05.2020
Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa
09.05.2020
Ruch Wysokie Mazowieckie
Legia II Warszawa
09.05.2020
Znicz Biała Piska
Huragan Morąg
09.05.2020
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki
09.05.2020
Olimpia Zambrów
KS Wasilków
09.05.2020

30 Kolejka

Unia Skierniewice
Olimpia Zambrów
16.05.2020
KS Wasilków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16.05.2020
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Znicz Biała Piska
16.05.2020
Huragan Morąg
Ruch Wysokie Mazowieckie
16.05.2020
Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki
16.05.2020
Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
16.05.2020
Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz
16.05.2020
Broń Radom
Concordia Elbląg
16.05.2020
RKS Radomsko
Sokół Ostróda
16.05.2020

31 Kolejka

Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki
23.05.2020
Znicz Biała Piska
KS Wasilków
23.05.2020
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Zambrów
23.05.2020
RKS Radomsko
Unia Skierniewice
23.05.2020
Sokół Ostróda
Broń Radom
23.05.2020
Concordia Elbląg
Polonia Warszawa
23.05.2020
Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa
23.05.2020
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa
23.05.2020
Sokół Aleksandrów Łódzki
Huragan Morąg
23.05.2020

32 Kolejka

Unia Skierniewice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
30.05.2020
Olimpia Zambrów
Znicz Biała Piska
30.05.2020
KS Wasilków
Ruch Wysokie Mazowieckie
30.05.2020
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki
30.05.2020
Huragan Morąg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
30.05.2020
Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz
30.05.2020
Ursus Warszawa
Concordia Elbląg
30.05.2020
Polonia Warszawa
Sokół Ostróda
30.05.2020
Broń Radom
RKS Radomsko
30.05.2020

33 Kolejka

Broń Radom
Unia Skierniewice
07.06.2020
RKS Radomsko
Polonia Warszawa
07.06.2020
Sokół Ostróda
Ursus Warszawa
07.06.2020
Concordia Elbląg
Legia II Warszawa
07.06.2020
Pelikan Łowicz
Huragan Morąg
07.06.2020
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki
07.06.2020
Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Wasilków
07.06.2020
Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Zambrów
07.06.2020
Znicz Biała Piska
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
07.06.2020

34 Kolejka

Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska
14.06.2020
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie
14.06.2020
Olimpia Zambrów
Sokół Aleksandrów Łódzki
14.06.2020
KS Wasilków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
14.06.2020
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz
14.06.2020
Huragan Morąg
Concordia Elbląg
14.06.2020
Legia II Warszawa
Sokół Ostróda
14.06.2020
Ursus Warszawa
RKS Radomsko
14.06.2020
Polonia Warszawa
Broń Radom
14.06.2020