Terminarz I liga Sezon 2019/2020

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów
19:00 | 26.07.2019
1500
Stal Mielec
Warta Poznań
20:30 | 26.07.2019
4094
Miedź Legnica
Odra Opole
18:00 | 27.07.2019
4338
Radomiak Radom
GKS Tychy
18:00 | 27.07.2019
4030
Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:15 | 27.07.2019
2745
Puszcza Niepołomice
GKS Jastrzębie
19:00 | 27.07.2019
869
GKS Bełchatów
Stomil Olsztyn
19:00 | 27.07.2019
2015
Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice
19:47 | 27.07.2019
1420
KS Nieciecza
Sandecja Nowy Sącz
20:00 | 27.07.2019
2024

2 Kolejka

Chrobry Głogów
KS Nieciecza
19:00 | 02.08.2019
951
Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica
19:10 | 02.08.2019
1960
Stal Mielec
Wigry Suwałki
19:39 | 02.08.2019
4289
Odra Opole
Puszcza Niepołomice
19:45 | 02.08.2019
1200
Warta Poznań
GKS Bełchatów
17:00 | 03.08.2019
696
Radomiak Radom
Stomil Olsztyn
18:00 | 03.08.2019
4013
Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Grudziądz
18:00 | 03.08.2019
2389
GKS Jastrzębie
GKS Tychy
20:30 | 03.08.2019
2140
Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
17:45 | 04.08.2019
1515

3 Kolejka

Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice
19:00 | 09.08.2019
1500
Stomil Olsztyn
GKS Jastrzębie
19:45 | 09.08.2019
2567
Miedź Legnica
Chrobry Głogów
17:45 | 10.08.2019
4447
GKS Tychy
Odra Opole
18:00 | 10.08.2019
3712
Puszcza Niepołomice
Sandecja Nowy Sącz
19:00 | 10.08.2019
901
GKS Bełchatów
Radomiak Radom
19:00 | 10.08.2019
2520
KS Nieciecza
Zagłębie Sosnowiec
20:00 | 10.08.2019
2639
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stal Mielec
17:00 | 11.08.2019
4324
Wigry Suwałki
Warta Poznań
18:00 | 11.08.2019
1200

4 Kolejka

Odra Opole
Stomil Olsztyn
17:30 | 16.08.2019
1252
Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice
19:00 | 16.08.2019
730
Sandecja Nowy Sącz
GKS Tychy
19:10 | 16.08.2019
2380
Stal Mielec
Olimpia Grudziądz
19:39 | 16.08.2019
3941
Chojniczanka Chojnice
KS Nieciecza
20:00 | 16.08.2019
1735
Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica
15:00 | 17.08.2019
2365
Radomiak Radom
Warta Poznań
18:00 | 17.08.2019
3744
Wigry Suwałki
Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:00 | 17.08.2019
1672
GKS Jastrzębie
GKS Bełchatów
20:00 | 17.08.2019
2245

5 Kolejka

Warta Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała
17:00 | 21.08.2019
686
Radomiak Radom
GKS Jastrzębie
17:30 | 21.08.2019
3605
Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki
19:00 | 21.08.2019
Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec
19:00 | 21.08.2019
1180
GKS Tychy
Chrobry Głogów
19:00 | 21.08.2019
2435
GKS Bełchatów
Odra Opole
19:00 | 21.08.2019
2610
Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz
19:45 | 21.08.2019
2579
KS Nieciecza
Stal Mielec
20:00 | 21.08.2019
4024
Chojniczanka Chojnice
Miedź Legnica
20:00 | 21.08.2019
1590

6 Kolejka

Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Grudziądz
18:00 | 24.08.2019
2868
Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn
19:00 | 24.08.2019
700
Odra Opole
Radomiak Radom
19:45 | 24.08.2019
800
Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy
14:45 | 25.08.2019
3103
Warta Poznań
GKS Jastrzębie
16:00 | 25.08.2019
500
Sandecja Nowy Sącz
GKS Bełchatów
17:00 | 25.08.2019
1536
Chojniczanka Chojnice
Puszcza Niepołomice
18:00 | 25.08.2019
1300
Wigry Suwałki
KS Nieciecza
19:00 | 25.08.2019
1800
Stal Mielec
Miedź Legnica
19:39 | 26.08.2019
4558

7 Kolejka

Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec
17:30 | 30.08.2019
2579
Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy
20:00 | 30.08.2019
1060
Olimpia Grudziądz
Warta Poznań
17:00 | 31.08.2019
1350
Radomiak Radom
Sandecja Nowy Sącz
17:30 | 31.08.2019
4026
GKS Jastrzębie
Odra Opole
19:00 | 31.08.2019
2541
KS Nieciecza
Podbeskidzie Bielsko-Biała
20:00 | 31.08.2019
2020
Miedź Legnica
Wigry Suwałki
15:00 | 01.09.2019
3701
GKS Bełchatów
Chrobry Głogów
18:00 | 01.09.2019
2605
Puszcza Niepołomice
Stal Mielec
19:00 | 01.09.2019
1380

8 Kolejka

Chrobry Głogów
Radomiak Radom
18:00 | 06.09.2019
885
Chojniczanka Chojnice
Stomil Olsztyn
14:45 | 07.09.2019
970
Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice
18:00 | 07.09.2019
1512
Sandecja Nowy Sącz
GKS Jastrzębie
19:10 | 07.09.2019
1238
Zagłębie Sosnowiec
GKS Bełchatów
14:00 | 08.09.2019
2500
Stal Mielec
GKS Tychy
19:00 | 18.09.2019
2898
Olimpia Grudziądz
KS Nieciecza
19:00 | 18.09.2019
650
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica
19:30 | 18.09.2019
2924
Warta Poznań
Odra Opole
20:00 | 18.09.2019
385

9 Kolejka

Chojniczanka Chojnice
GKS Bełchatów
19:00 | 13.09.2019
930
Stomil Olsztyn
Stal Mielec
19:45 | 13.09.2019
2579
Odra Opole
Sandecja Nowy Sącz
19:45 | 13.09.2019
1092
Radomiak Radom
Zagłębie Sosnowiec
16:00 | 14.09.2019
4072
Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 | 14.09.2019
908
GKS Tychy
Wigry Suwałki
18:00 | 14.09.2019
3729
KS Nieciecza
Warta Poznań
19:00 | 14.09.2019
1736
GKS Jastrzębie
Chrobry Głogów
19:00 | 14.09.2019
1675
Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz
12:45 | 15.09.2019
3312

10 Kolejka

Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn
19:47 | 20.09.2019
1500
Stal Mielec
GKS Bełchatów
17:00 | 21.09.2019
3048
Chrobry Głogów
Odra Opole
18:00 | 21.09.2019
682
Zagłębie Sosnowiec
GKS Jastrzębie
18:00 | 21.09.2019
2478
Chojniczanka Chojnice
Radomiak Radom
18:00 | 21.09.2019
1016
Sandecja Nowy Sącz
Warta Poznań
19:10 | 21.09.2019
856
KS Nieciecza
Miedź Legnica
20:00 | 21.09.2019
1457
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy
15:00 | 22.09.2019
4773
Olimpia Grudziądz
Puszcza Niepołomice
19:00 | 22.09.2019
1002

11 Kolejka

Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów
17:30 | 27.09.2019
602
Radomiak Radom
Stal Mielec
15:30 | 28.09.2019
3869
GKS Tychy
Olimpia Grudziądz
18:00 | 28.09.2019
3748
Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 | 28.09.2019
2311
Warta Poznań
Miedź Legnica
15:00 | 29.09.2019
1288
Puszcza Niepołomice
KS Nieciecza
17:00 | 29.09.2019
606
GKS Bełchatów
Wigry Suwałki
17:00 | 29.09.2019
1420
Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec
18:00 | 29.09.2019
1103
Chojniczanka Chojnice
GKS Jastrzębie
18:00 | 29.09.2019
667

12 Kolejka

Miedź Legnica
Puszcza Niepołomice
19:00 | 04.10.2019
3294
Stal Mielec
GKS Jastrzębie
20:45 | 04.10.2019
2481
Wigry Suwałki
Radomiak Radom
17:00 | 05.10.2019
1131
Chrobry Głogów
Warta Poznań
17:00 | 05.10.2019
385
Zagłębie Sosnowiec
Sandecja Nowy Sącz
18:00 | 05.10.2019
871
Chojniczanka Chojnice
Odra Opole
18:00 | 05.10.2019
805
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Bełchatów
18:00 | 05.10.2019
2241
KS Nieciecza
GKS Tychy
19:00 | 05.10.2019
1277
Olimpia Grudziądz
Stomil Olsztyn
19:00 | 06.10.2019
992

13 Kolejka

Stomil Olsztyn
KS Nieciecza
17:45 | 11.10.2019
1896
Sandecja Nowy Sącz
Chojniczanka Chojnice
19:10 | 11.10.2019
785
Radomiak Radom
Podbeskidzie Bielsko-Biała
14:00 | 12.10.2019
3866
GKS Bełchatów
Olimpia Grudziądz
17:00 | 12.10.2019
1450
GKS Tychy
Miedź Legnica
17:30 | 22.10.2019
3047
GKS Jastrzębie
Wigry Suwałki
18:00 | 22.10.2019
1396
Puszcza Niepołomice
Warta Poznań
19:00 | 22.10.2019
410
Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec
18:00 | 23.10.2019
949
Odra Opole
Stal Mielec
17:30 | 24.10.2019
1013

14 Kolejka

Wigry Suwałki
Odra Opole
18:00 | 18.10.2019
1528
Puszcza Niepołomice
GKS Tychy
18:00 | 18.10.2019
610
Chrobry Głogów
Chojniczanka Chojnice
18:00 | 18.10.2019
594
Stal Mielec
Sandecja Nowy Sącz
19:00 | 18.10.2019
3264
Miedź Legnica
Stomil Olsztyn
20:45 | 18.10.2019
3294
Olimpia Grudziądz
Radomiak Radom
17:00 | 19.10.2019
803
Warta Poznań
Zagłębie Sosnowiec
17:45 | 19.10.2019
651
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Jastrzębie
18:00 | 19.10.2019
5064
KS Nieciecza
GKS Bełchatów
19:00 | 19.10.2019
1614

15 Kolejka

Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice
18:00 | 25.10.2019
1932
Sandecja Nowy Sącz
Wigry Suwałki
19:10 | 25.10.2019
832
GKS Bełchatów
Miedź Legnica
20:45 | 25.10.2019
1530
Radomiak Radom
KS Nieciecza
14:00 | 26.10.2019
3802
GKS Jastrzębie
Olimpia Grudziądz
16:00 | 26.10.2019
1615
GKS Tychy
Warta Poznań
18:00 | 26.10.2019
3816
Zagłębie Sosnowiec
Chojniczanka Chojnice
18:00 | 26.10.2019
1166
Chrobry Głogów
Stal Mielec
12:45 | 27.10.2019
511
Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:00 | 27.10.2019
1177

16 Kolejka

Miedź Legnica
Radomiak Radom
12:40 | 02.11.2019
3354
Olimpia Grudziądz
Odra Opole
17:00 | 02.11.2019
511
KS Nieciecza
GKS Jastrzębie
18:00 | 02.11.2019
1333
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sandecja Nowy Sącz
12:40 | 03.11.2019
4034
Warta Poznań
Chojniczanka Chojnice
13:00 | 03.11.2019
1130
Puszcza Niepołomice
GKS Bełchatów
15:00 | 03.11.2019
705
GKS Tychy
Stomil Olsztyn
15:00 | 03.11.2019
3955
Wigry Suwałki
Chrobry Głogów
16:00 | 03.11.2019
1057
Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec
17:00 | 03.11.2019
2783

17 Kolejka

Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Grudziądz
19:10 | 08.11.2019
750
Stomil Olsztyn
Warta Poznań
12:40 | 09.11.2019
1551
Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice
14:00 | 09.11.2019
3526
GKS Jastrzębie
Miedź Legnica
16:00 | 09.11.2019
2115
Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec
16:00 | 09.11.2019
594
GKS Bełchatów
GKS Tychy
17:00 | 09.11.2019
1750
Odra Opole
KS Nieciecza
17:00 | 09.11.2019
652
Zagłębie Sosnowiec
Wigry Suwałki
18:00 | 09.11.2019
1044
Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
12:40 | 10.11.2019
596

18 Kolejka

Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec
12:40 | 16.11.2019
5344
Stomil Olsztyn
GKS Bełchatów
15:00 | 16.11.2019
1746
Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki
16:00 | 16.11.2019
551
GKS Tychy
Radomiak Radom
17:00 | 16.11.2019
5236
Sandecja Nowy Sącz
KS Nieciecza
17:00 | 16.11.2019
945
Warta Poznań
Stal Mielec
12:40 | 17.11.2019
1352
GKS Jastrzębie
Puszcza Niepołomice
18:00 | 26.11.2019
1354
Odra Opole
Miedź Legnica
17:30 | 27.11.2019
Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz
18:00 | 27.11.2019

19 Kolejka

Wigry Suwałki
Stal Mielec
16:30 | 22.11.2019
1025
Puszcza Niepołomice
Odra Opole
18:00 | 22.11.2019
507
Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz
18:00 | 22.11.2019
3180
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice
18:00 | 22.11.2019
4112
GKS Bełchatów
Warta Poznań
12:40 | 23.11.2019
1400
Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec
16:00 | 23.11.2019
402
GKS Tychy
GKS Jastrzębie
17:00 | 23.11.2019
4413
KS Nieciecza
Chrobry Głogów
17:00 | 23.11.2019
1241
Stomil Olsztyn
Radomiak Radom
17:00 | 24.11.2019
1964

20 Kolejka

Zagłębie Sosnowiec
KS Nieciecza
18:00 | 29.11.2019
647
Stal Mielec
Podbeskidzie Bielsko-Biała
12:40 | 30.11.2019
GKS Jastrzębie
Stomil Olsztyn
13:00 | 30.11.2019
1456
Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz
16:00 | 30.11.2019
Sandecja Nowy Sącz
Puszcza Niepołomice
17:00 | 30.11.2019
640
Radomiak Radom
GKS Bełchatów
12:40 | 01.12.2019
3452
Warta Poznań
Wigry Suwałki
13:30 | 01.12.2019
926
Odra Opole
GKS Tychy
15:00 | 01.12.2019
Chrobry Głogów
Miedź Legnica
19:30 | 01.12.2019

21 Kolejka

Warta Poznań
Radomiak Radom
29.02.2020
GKS Bełchatów
GKS Jastrzębie
29.02.2020
Stomil Olsztyn
Odra Opole
29.02.2020
GKS Tychy
Sandecja Nowy Sącz
29.02.2020
Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów
29.02.2020
Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec
29.02.2020
KS Nieciecza
Chojniczanka Chojnice
29.02.2020
Olimpia Grudziądz
Stal Mielec
29.02.2020
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wigry Suwałki
29.02.2020

22 Kolejka

Podbeskidzie Bielsko-Biała
Warta Poznań
07.03.2020
Miedź Legnica
Chojniczanka Chojnice
07.03.2020
Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz
07.03.2020
Stal Mielec
KS Nieciecza
07.03.2020
Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice
07.03.2020
Chrobry Głogów
GKS Tychy
07.03.2020
Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn
07.03.2020
Odra Opole
GKS Bełchatów
07.03.2020
GKS Jastrzębie
Radomiak Radom
07.03.2020

23 Kolejka

GKS Jastrzębie
Warta Poznań
14.03.2020
Radomiak Radom
Odra Opole
14.03.2020
GKS Bełchatów
Sandecja Nowy Sącz
14.03.2020
Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów
14.03.2020
GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec
14.03.2020
Puszcza Niepołomice
Chojniczanka Chojnice
14.03.2020
Miedź Legnica
Stal Mielec
14.03.2020
KS Nieciecza
Wigry Suwałki
14.03.2020
Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała
14.03.2020

24 Kolejka

GKS Tychy
Chojniczanka Chojnice
21.03.2020
Warta Poznań
Olimpia Grudziądz
21.03.2020
Podbeskidzie Bielsko-Biała
KS Nieciecza
21.03.2020
Wigry Suwałki
Miedź Legnica
21.03.2020
Stal Mielec
Puszcza Niepołomice
21.03.2020
Zagłębie Sosnowiec
Stomil Olsztyn
21.03.2020
Chrobry Głogów
GKS Bełchatów
21.03.2020
Sandecja Nowy Sącz
Radomiak Radom
21.03.2020
Odra Opole
GKS Jastrzębie
21.03.2020

25 Kolejka

Odra Opole
Warta Poznań
28.03.2020
GKS Jastrzębie
Sandecja Nowy Sącz
28.03.2020
Radomiak Radom
Chrobry Głogów
28.03.2020
GKS Bełchatów
Zagłębie Sosnowiec
28.03.2020
Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice
28.03.2020
GKS Tychy
Stal Mielec
28.03.2020
Puszcza Niepołomice
Wigry Suwałki
28.03.2020
Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko-Biała
28.03.2020
KS Nieciecza
Olimpia Grudziądz
28.03.2020

26 Kolejka

GKS Bełchatów
Chojniczanka Chojnice
04.04.2020
Warta Poznań
KS Nieciecza
04.04.2020
Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica
04.04.2020
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
Wigry Suwałki
GKS Tychy
04.04.2020
Stal Mielec
Stomil Olsztyn
04.04.2020
Zagłębie Sosnowiec
Radomiak Radom
04.04.2020
Chrobry Głogów
GKS Jastrzębie
04.04.2020
Sandecja Nowy Sącz
Odra Opole
04.04.2020

27 Kolejka

Warta Poznań
Sandecja Nowy Sącz
11.04.2020
Odra Opole
Chrobry Głogów
11.04.2020
GKS Jastrzębie
Zagłębie Sosnowiec
11.04.2020
Radomiak Radom
Chojniczanka Chojnice
11.04.2020
GKS Bełchatów
Stal Mielec
11.04.2020
Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki
11.04.2020
GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała
11.04.2020
Puszcza Niepołomice
Olimpia Grudziądz
11.04.2020
Miedź Legnica
KS Nieciecza
11.04.2020

28 Kolejka

Miedź Legnica
Warta Poznań
18.04.2020
GKS Jastrzębie
Chojniczanka Chojnice
18.04.2020
KS Nieciecza
Puszcza Niepołomice
18.04.2020
Olimpia Grudziądz
GKS Tychy
18.04.2020
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn
18.04.2020
Wigry Suwałki
GKS Bełchatów
18.04.2020
Stal Mielec
Radomiak Radom
18.04.2020
Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole
18.04.2020
Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz
18.04.2020

29 Kolejka

Warta Poznań
Chrobry Głogów
25.04.2020
Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec
25.04.2020
Odra Opole
Chojniczanka Chojnice
25.04.2020
GKS Jastrzębie
Stal Mielec
25.04.2020
Radomiak Radom
Wigry Suwałki
25.04.2020
GKS Bełchatów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
25.04.2020
Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz
25.04.2020
GKS Tychy
KS Nieciecza
25.04.2020
Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica
25.04.2020

30 Kolejka

Warta Poznań
Puszcza Niepołomice
02.05.2020
Miedź Legnica
GKS Tychy
02.05.2020
KS Nieciecza
Stomil Olsztyn
02.05.2020
Olimpia Grudziądz
GKS Bełchatów
02.05.2020
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Radomiak Radom
02.05.2020
Wigry Suwałki
GKS Jastrzębie
02.05.2020
Stal Mielec
Odra Opole
02.05.2020
Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz
02.05.2020
Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów
02.05.2020

31 Kolejka

Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów
09.05.2020
Zagłębie Sosnowiec
Warta Poznań
09.05.2020
Sandecja Nowy Sącz
Stal Mielec
09.05.2020
Odra Opole
Wigry Suwałki
09.05.2020
GKS Jastrzębie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
09.05.2020
Radomiak Radom
Olimpia Grudziądz
09.05.2020
GKS Bełchatów
KS Nieciecza
09.05.2020
Stomil Olsztyn
Miedź Legnica
09.05.2020
GKS Tychy
Puszcza Niepołomice
09.05.2020

32 Kolejka

Warta Poznań
GKS Tychy
16.05.2020
Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn
16.05.2020
Miedź Legnica
GKS Bełchatów
16.05.2020
KS Nieciecza
Radomiak Radom
16.05.2020
Olimpia Grudziądz
GKS Jastrzębie
16.05.2020
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole
16.05.2020
Wigry Suwałki
Sandecja Nowy Sącz
16.05.2020
Stal Mielec
Chrobry Głogów
16.05.2020
Chojniczanka Chojnice
Zagłębie Sosnowiec
16.05.2020

33 Kolejka

Chojniczanka Chojnice
Warta Poznań
23.05.2020
Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec
23.05.2020
Chrobry Głogów
Wigry Suwałki
23.05.2020
Sandecja Nowy Sącz
Podbeskidzie Bielsko-Biała
23.05.2020
Odra Opole
Olimpia Grudziądz
23.05.2020
GKS Jastrzębie
KS Nieciecza
23.05.2020
Radomiak Radom
Miedź Legnica
23.05.2020
GKS Bełchatów
Puszcza Niepołomice
23.05.2020
Stomil Olsztyn
GKS Tychy
23.05.2020

34 Kolejka

Warta Poznań
Stomil Olsztyn
30.05.2020
GKS Tychy
GKS Bełchatów
30.05.2020
Puszcza Niepołomice
Radomiak Radom
30.05.2020
Miedź Legnica
GKS Jastrzębie
30.05.2020
KS Nieciecza
Odra Opole
30.05.2020
Olimpia Grudziądz
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów
30.05.2020
Wigry Suwałki
Zagłębie Sosnowiec
30.05.2020
Stal Mielec
Chojniczanka Chojnice
30.05.2020