Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 1:1 (43' k. - Ryk 57')

Arka: Szymon Więckowicz - Brajan Wieczorek, Krzysztof Bednarski (12' Fabian Lengiewicz), Maciej Manteufel, Maciej Kozakowski - Bartosz Nowicki (70' Dawid Markiewicz), Norbert Hołtyn - Dawid Sarnowski (46' Marceli Ziemann), Oskar Ryk, Oskar Bugajewski (46' Dominik Gniadecki) - Jan Łoś

Arka II zdobyła pierwszy punkt w sezonie, remisując na wyjeździe z Aniołami Garczegorze. Spotkanie mogło rozpocząć się znakomicie dla młodych Arkowców. W 4. minucie mieli oni rzut karny podyktowany po faulu na Janie Łosiu (ostatnio 2 gole w wygranych derbach). Jedenastki nie wykorzystał jednak Norbert Hołtyn. Skuteczniejsi w egzekwowaniu rzutu karnego byli za to gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie w 43. minucie meczu. Po przerwie na boisku zobaczyliśmy dwóch nowych zawodników w składzie Arki (wcześniej za kontuzjowanego Bednarskiego na placu gry zameldował się Fabian Lengiewicz). 12 minut po rozpoczęciu gry w drugiej połowie bramkę dla Arki zdobył Oskar Ryk, nie dając szans bramkarzowi Aniołów po strzale z 17 metrów. Drugiej drużynie Arki nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki.

Podopieczni Roberta Wilczyńskiego mają na koncie jeden punkt po dwóch spotkaniach. W następnej kolejce zagrają u siebie ze Stolemem Gniewino, który pokonał u siebie 4:0 Start Miastko i z kompletem punktów znajduje się w czołówce IV ligi. Mecz Arka II - Stolem we wtorek, 15 sierpnia o 11:00 na Narodowym Stadionie Rugby. Wstęp wolny.